Тертка видаляє загрубілі частинки епідермісу, шкіряні шишки і мозолі. Потужний, водночас ніжний пристрій дозволяє позбутися від наростів швидко і безболісно.

Змінні листи абразиву для металевої основи, #240, 50 шт.

Код продукту: 11191
Залишок на складі: багато
324 ₴
7,38 €
8 $
48 купили

Кількість:

48 купили
Опис

Тертка видаляє загрубілі частинки епідермісу, шкіряні шишки і мозолі. Потужний, водночас ніжний пристрій дозволяє позбутися від наростів швидко і безболісно.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 938
Розміри
Довжина 15.50
Ширина 4.20
Висота 7.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Змінні листи абразиву для металевої основи-це незамінні інструменти для всіх, хто займається шліфуванням і обробкою металевих поверхонь. Вони являють собою набір з 50 аркушів абразивного паперу, які легко монтуються на металеві основи.

Листи абразиву мають зернистість #240, що забезпечує оптимальний баланс між швидкістю обробки і якістю поверхні. Вони ідеально підходять для видалення іржі, старої фарби, окалини та інших забруднень, а також для обробки металу перед фарбуванням.

Змінні листи абразиву для металевої основи легко замінюються після того, як старий лист зношений або пошкоджений. Це зручно і економічно, так як ви можете використовувати одну і ту ж металеву основу для обробки різних поверхонь, змінюючи тільки листи абразиву.

Набір з 50 аркушів абразиву вистачає на тривалий час і являє собою відмінну інвестицію в свій бізнес або хобі. Виготовлені з якісних матеріалів, вони будуть служити вам довго і надійно.

На закінчення, якщо ви займаєтеся шліфуванням і обробкою металевих поверхонь, то змінні листи абразиву для металевої основи #240, 50 шт. - це незамінний інструмент, який допоможе вам домогтися високої якості обробки і зберегти час і гроші на заміну основи.