Диск для стемпінгу ck-13

Код продукту: 10600
Залишок на складі: багато
43 ₴
1,04 €
1,12 $

Кількість:

Характеристика
Характеристика
Перегляди 806
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Cегодні  все більше людей звертають увагу на своє зовнішнє оформлення і ногті не становлять виняток. Щоб дійти до ідеального манікюру,  крім майстерності важливо мати правильні інструменти. До них, зокрема, відноситься диск для стемпінгу CK-13.

Що таке диск для стемпінгу? Це гумовий диск з вирізами різних розмірів та форм, який використовується для накладання малюнків на нігтьову пластину. Свою популярність він здобув завдяки простоті використання і незмінній якості друку. В продукції бренду CK-13 диск відрізняється високою якістю та довговічністю.

Цей диск забезпечує можливість створити безліч дизайнів з найрізноманітніших ботаниць. В наявності декілька видів дисків, які допомагають в манікюрі як початківцям, так і професіоналам. На них зображенні візерунки для всіх смаків - від геометричних фігур до квіткових мотивів або навіть картинки з улюбленими героями.

Спосіб використання такого диска безпечний, а він зручний в обійманні, що є важливою рисою в поєднанні з діаметром в 12 см. Їх можна з легкістю мити та дезінфікувати після кожного використання, тому вони будуть служити довго і надійно.

Отже, якщо Ви хочете зробити собі чи своїм клієнткам неперевершений манікюр з якісним та оригінальним малюнком, то диск для стемпінгу CK-13 – оптимальне рішення. Він забезпечить не тільки гарний результат, але й задовольнить вимоги найвимогливіших кісток. Придбайте його або інший диск для стемпінгу вже сьогодні та насолоджуйтесь безліччю можливостей для створення чудового манікюру.