Диск для стемпінгу ck-6

Код продукту: 10598
Залишок на складі: багато
43 ₴
1,03 €
1,11 $
2 купили

Кількість:

2 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 820
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Диск для стемпінгу ck-6: краще не знайти!

Манікюр – це не просто процес нанесення лаку на нігті. Це мистецтво. А яке мистецтво без інструментів? Саме тут на допомогу приходить диск для стемпінгу ck-6. Це один із найкращих засобів для творення найрізноманітніших малюнків на нігтях. 

Диск для стемпінгу дозволяє швидко, ефектно та легко оздобити нігті, а також зберегти час та зусилля. Що стосується ck-6, то це один з кращих варіантів. Завдяки чудовій якості та зручності використання, диск викликав справжню революцію у світі манікюру. 

Ck-6 диск для стемпінгу має велику кількість малюнків різної тематики (куці, квіти, абстракція, тварини та багато інших), що дає нескінченні можливості для творення власного неповторного дизайну. Диск відповідає всім вимогам – він міцний, довговічний та не змінює форму навіть після багаторазового використання. 

Що стосується процесу використання ck-6, то все просто. Заготовку нігтя потрібно покрити лаком-основою та налакувати основний колір. Далі на спеціальну гумову подушечку наноситься фарба, після чого вона знімається за допомогою стемпера та наноситься на диск. Фарба залишається тільки на тих деталях, які на ньому піднялися, після чого за допомогою саме цих деталей, за допомогою стемпера, фарба переноситься на нігті. 

У результаті отримуємо розкішний дизайн на нігтях, який, на відміну від звичайного лакування, виглядає яскравіше та оригінальніше. Диск для стемпінгу ck-6 – це ідеальний варіант для творчих людей, які люблять творити та дивувати своїх друзів та знайомих. 

Якщо ви хочете спробувати щось нове та стильне, то обов'язково спробуйте диск для стемпінгу ck-6. Він зробить ваш манікюр чудовим та неповторним, а ви не зможете втриматися від того, щоб показувати його всім навколо.