Епіляція або дипиляция - в чому різниця?

{ $article->title }}

Депіляція– метод механічного видалення небажаного волосся. При цьому волосся можуть видалятися за допомогою бритви, спеціальних кремів, воску, цукрової пасти, епілятора або пінцета. Депіляція дає тимчасовий ефект і ріст волосся відновлюється через короткий проміжок часу. Примітно, що з часом частина пошкоджених фолікулів гине: волосся стають тонше і рідше. Однак не назавжди зникають.

До речі, епілятори, які так часто рекламують різні виробники, логічно було б назвати депіляторами. Те ж саме стосується і видалення волосся воском. Дуже часто в салонах можна зустріти назву процедури як «Біоепіляція». Хоча насправді це депіляція, оскільки структура фолікулів залишається неушкодженою.


Епіляція– процес руйнування фолікулів волосся електричним струмом або лазером з метою позбутися від росту волосся назавжди.

Епіляція – процедура не болюча і, на жаль, методів повністю її знеболити, поки що немає. Найчастіше перед епіляцією на шкіру наносять крем-анестетик, що знижує її чутливість. Однак на кожного людини він діє по-різному, і хто-то нічого не відчуває, а у кого-то чутливість залишається.

Дата: 22.07.2019 23:14 Переглядів: 917

Яка гребінець підходить саме вам?

Для кожної людини немає більш звичного предмета по догляду за волоссям, ніж гребінець. Ми

Що вибрати віск або шугарінг?

Сьогодні всі косметологи стверджують, що після процедури епіляції воском ішугарінгаволоски

Епіляцію без болю - як це зробити?

Є ряд народних методів для епіляції без болю, тому і на них обов'язково зверніть свою увагу.