Про нарощування вій

{ $article->title }}

Відразу слід зазначити, що є 2 види нарощування – пучками (традиційний) і по одній війки (японські технології). Скориставшись нарощуванням пучками, ви можете відчувати дискомфорт і свербіж, коли вії почнуть рости.

Краще будуть виглядати вії, нарощені по одній, вони будуть виглядати натурально і більш акуратно. Крім того, ви не будете відчувати дискомфорту, якщо процедура буде проведена правильно, і вас не було ніяких протипоказань.Фахівці в численних салонах і на дому пропонують за допомогою війок створити різний спосіб. Накладні вії можуть виглядати, як свої. Майстер може запропонувати наклеїти їх в 2 ряди, або створити 3D ефект, наклеюючи за кілька штучних вій на свої. Так само майстри роблять креативні образи за бажанням клієнта.

Довжину, завивку і якість матеріалу теж можна вибирати. Матеріал йде від 8 до 12 мм завдовжки. Слід вибрати середній розмір, щоб образ вийшов більш природним. Що до якості вихідного матеріалу, то можна вибрати натуральний волосся (соболь, норка, шовк) або штучний.Які вії краще використовувати для нарощування, вирішувати вам. Але фахівці рекомендують вибирати натуральний матеріал, тому що в штучному маса волокон, які здатні викликати алергію.

За допомогою клею можна зробити ефект підводки очей. Клей буває прозорий чорний. Прозорий клей буде маскувати сліди спайок, а чорний зробити очі більш виразними і яскравими.
Дата: 22.07.2019 15:25 Переглядів: 248

Стартовий набір для нарощування вій

вії ,придбати ,купити все для нарощування вій,пінцет для нарощування вій, клей для нарощування вій,вії, майстер з нарощування вій ,майстер-клас, по нарощування вій ,пучкові вії, стрічкові вії ,Global Fashion

Поради по догляду за гель-лаком

Згадайте ситуацію, як Ви ретельно і з любов'ю працювали над красивим манікюром

Історія зміни форми нігтів

Захоплення манікюром вперше згадується в історичних записах, датованих 5000 р. до Р. Х