Манікюр із шелаком забезпечує довговічний колір, але чи шкідливий він для нігтів?

{ $article->title }}
Є щось таке приємне у гарному манікюрі, який тримається кілька тижнів поспіль. Звичайно, для такого щасливого моменту манікюр необхідно використовувати правильні формули лаку для нігтів. Саме тут на допомогу приходить Shellac. Хоча довговічний акриловий лак часто отримує погану славу, ми хочемо пролити світло на те, чому Shellac не є винуватцем усіх бід. Все зводиться до формул та знання того, які з них корисні для ваших нігтів, а від яких краще утриматися. Оскільки це може здатися трохи науковим, ми хочемо нагадати вам, що Shellac – це не те, через що варто переживати.

Насправді, до кінця цієї статті ми маємо кумедне передчуття, що ви будете вибирати (або просити) Shellac замість будь-якого іншого гелю на ринку. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чому.ЩО ТАКЕ ШЕЛЛАК?

Як і більшість довговічних манікюрів, Shellac – інакше відомий як гелевий лак для нігтів – складається з акрилової основи. «Всі інгредієнти, що використовуються для виготовлення будь-якого типу штучних нігтів – чи то клей, УФ-випромінювання або суміш рідини та пудри – засновані на акрилі», – каже знаменитий майстер манікюру Дебора Ліппманн. Інгредієнти в манікюрі Shellac схожі на попередньо змішані акрили, які вступають у хімічну реакцію після полімеризації ультрафіолетовою лампою.

Співзасновник Varnish Lane Лорен Данн додає до цього, вказуючи, що Shellac технічно є комбінацією гель-лаку, який забезпечує довговічність, і звичайного лаку, який надає блиску. "Формули зв'язуються разом при полімеризації під світлом", - пояснює вона.

Важливо пояснити, що гелеві нігті та Shellac – це одне й те саме. Найбільша різниця в тому, що Shellac nails - це термін, введений CND - популярним брендом для нігтів, який першим розробив гель-лак з 14-денним терміном носіння.

.
ЧИ БЕЗПЕЧНИЙ ШЕЛАК ДЛЯ ВАШИХ НІГТІВ?

Ось де все стає цікавим. Говорячи конкретно про нігті Shellac (AKA гель-лак, створений CND) — так. Це тому, що формула бренду містить крихітні тунелі всередині лаку, коли він висохне, тому, коли настав час його видалити, ацетон може проникати в ці тунелі, щоб легко (і безпечно) видалити довготривалий лак. Саме ця якість змушує Ліппманн вірити, що Shellac є найпростішим з усіх гелевих продуктів для нанесення і видалення — і вона не самотня.

«Ми настійно рекомендуємо використовувати лак Shellac замість звичайного гель-лаку, оскільки він легше вбирається і менше пошкоджує нігті під час процесу змочування», — каже Данн. «Ми також любимо Shellac, тому що він розроблений без основних шкідливих хімічних речовин, які раніше були в лакі для нігтів (пригадайте: формальдегід, толуол, камфора тощо).»

Тепер пам’ятайте: Shellac – це не те саме, що гель поза торговою маркою. Відомі бренди не мають тієї ж запатентованої формули, і тому можуть не так легко видалити, що може пошкодити ваші природні нігті. Насправді, саме завдяки цим позабрендовим формулам Shellac отримує погану оцінку.

.
ПЕРЕВАГИ ШЕЛАКУ

Завдяки довговічності Shellac, Dunne каже, що ваші нігті захищені і будуть виглядати якнайкраще довше. «Головною перевагою Shellac є гарний глянсовий манікюр, який не відколюється протягом 10-14 днів (якщо нанесено правильно)», — пояснює вона. «Це робить його ідеальним манікюром для подорожей, роботи та для будь-яких красивих нігтів, які тримаються довше».НЕДОЛІКИ ШЕЛАКУ

Незважаючи на те, що деякі гелі вважають Shellac найбезпечнішим з усіх гелів, він все ж має свої недоліки. «Будь-який продукт, який затвердів на вашому нігті, може пошкодити нігті в процесі видалення», — пояснює Ліппманн. «Ви повинні виділити час, необхідний для правильного відмочування продукту. Без шкрібання, без підпилювання на верхній частині нігтя — без видалення зубами». Вона зазначає, що часто людям стає нетерпляче, скільки часу потрібно, щоб гель розчинявся, і в кінцевому підсумку вони знімають лак, що в кінцевому підсумку пошкоджує ніготь.

Навіть якщо ви не знімаєте лак, Данн каже, що частий манікюр Shellac може позначитися на ваших нігтях. «Під час процесу видалення (особливо, якщо воно не зроблено належним чином), ви можете ризикувати видалити шари натуральних нігтів і ослабити нігті», — пояснює вона.

На щастя, цих падінь можна уникнути, якщо правильно видалити і перервати час між Shellac manis.ЯК ВІДНОВИТИ НОГОТИ ПІСЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ШЕЛАКУ

Зробіть перерву між манікюрами Shellac. Це так просто. «Ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам відпочити від Shellac, особливо якщо вони робили кілька манікюр Shellac поспіль», — каже Данн. «Це дає вашим нігтям можливість знову зміцнитися».

На додаток до того, щоб дати вашим нігтям відпочинок, Lippmann рекомендує включити цільову базу та верхній шар. «Це обов’язкова умова, коли ви намагаєтесь відновитися після видалення покращення», – каже вона. «Я рекомендую завжди наносити кілька шарів лаку, щоб захистити наші нігті — чи то шари базового чи топового покриття — якщо ви не хочете кольору».

Крім того, і Данн, і Ліппманн кажуть, що це допомагає обслуговувати кутикулу, оскільки здорова кутикула є ключем до здорового росту нігтів. Для цього спробуйте використовувати олію для кутикули Global Fashion, яка пом’якшує і зволожує кутикулу, стимулюючи ріст нігтів і покращуючи поверхню нігтів.

.


Джерело: www.byrdie.com
Автор: Ребекка Норріс

Магазин Global Fashion пропонує Вам професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.


Інші статті:

- Гелева фарба. ЇЇ особливості
- Гель-лак. Все найцікавіше
- Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!
- 10 міфів про нарощені нігті. Дізнайся реальність! 
Дата: 09.03.2022 13:28 Переглядів: 22