Чому відшаровується гель - лак. Причини

{ $article->title }}

Сьогодні манікюр з використанням гель-лаку знаходиться на піку популярності. І це не дивно, так як гель - лак це зручно, стильно і практично. На жаль, іноді, гель - лак відшаровується на нігтях. Такому неприємного явища можуть бути безліч причин. в цій статті ми з вами розберемо всі можливі причини відшарування гель-лаку.

Отже, чому відшаровується гель-лак на нігтях?


ЧОМУ ВIДШАРОВУЭТЬСЯ ГЕЛЬ - ЛАК

Для початку варто сказати, що якісно виконане покриття гель-лаком має носитися без сколів і відшарувань до 3 тижнів незалежно від виробника. Але тільки за умови дотримання правил нанесення покриття не деформується, не змінить колір, і не почне відшаровуватися вже через пару днів. Якщо у вас термін носіння менше, то вже варто шукати причини відшарування. Всіх їх можна розділити на 2 великі групи:

- через неправильну техніки нанесення

- або ж через особливості організму і, зокрема, нігтьової пластини.


ПОМИЛКИ ТЕХНІКИ НАНЕСЕННЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ, ЩО ПРИЗВОДЯТЬ ДО ВIДШАРУВАННЯ

1. Не видалений птеригий. Найважливіша причина - це погана обробка зони кутикули і неякісне видалення птеригия, що власне призводить до відходженню покриття в цьому місці. Якщо не видалити птеригий перед нанесенням бази для гель-лаку, то при носінні такого манікюру в побуті він намокає, що і призводить до відторгнення бази від нігтьової пластини.

2. Не завдано праймер. Перед нанесенням бази за технологією - нігтьова пластина спочатку обезжиривается, потім наноситься праймер. Праймер - допоміжна речовина, яке допомагає зчепленні натуральної поверхні нігтя з штучним речовиною - базою. Нанесення праймера - необхідно при роботі з будь-якими матеріалами, а нехтування ним може призвести до відшарування гель-лаку.

3. Погане знежирення нігтів - проблема новачків. Деякі використовують для цього рідину для зняття лаку, що в корені протипоказано.

4. Недостатня просушка кожного шару. Особливо це стосується малопотужних ламп. Завжди дивіться поради виробника за часом сушіння матеріалу для кожного варіанта потужності лампи і її типу.

5. Непросушених праймер або обезжириватель. Можуть стати причиною відшарування. Перевіряти пальцем, висох він чи ні - погана ідея, тому що ви зведете нанівець всі дії, які виконали для знежирення нігтя. Дивіться на зміни кольору - ці кошти сохнуть дуже швидко, не більше хвилини.

6. Слабая потужність лампи. Слабка потужність лампи також може стати причиною непросушкі, а отже, і отслоек. Тому рекомендуємо використовувати в роботі професійні якісні LED-лампи з потужністю не менше 36 Вт. (На нашому сайті є стаття «Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!» вона може бути корисна). Купити якісну лампу --->

7. Матеріал завдано занадто товсто. Якщо навіть один з шарів (топ, колір або база) ви нанесли дуже товсто, то це також може спровокувати відшарування.

8. Неправільное нанесення гель-лаку. Якщо при нанесенні гель-лаку він затікає під бічні валики і кутикулу, то отслоек не уникнути.

9. Некачественние матеріали або їх комбінація. Цей пункт дуже умовний, так як практично будь-який гель-лак чудово тримається мінімум два тижні за умови дотримання техніки покриття. Завжди користуйтеся тільки якісними матеріалами, онлайн магазин Global Fashion надає таку можливість.

_____________________________________________________________________

Статті на цю тему:

- Праймер для ногтей. Для чого вiн нужен?

- Топ для гель- лака. Для чого потрiбно?

- Як змiцнити нiгтi? Простi та ефективнi поради

_____________________________________________________________________

ПРИЧИНИ ВIДШАРУВАННЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ, СПРИЧИНЕНІ ОСОБЛИВОСТЯМИ ОРГАНИЗМА

1. Крихкість нігтів. Тендітні нігті можуть призводити до зниження терміну шкарпетки покриття що скорочує термін носіння покриття. Наприклад, зважаючи на крихкість кінчик нігтя надламаний, і ви вирішили його підпиляти або обрізати, щоб зробити рівною форму. При цьому край нігтя виявиться вже не запечатаний, і велика ймовірність відколів на торці.

2. Вологість рук і нігтів. У кого-то нігті більш сухі, у кого-то, навпаки, існує проблема гідратації - зайвої вологості. Така проблема вирішується більш «потужним» праймером або дворазовим нанесенням бази. Для надійності такий засіб наноситься і на торці нігтів.

3. Нігті дуже м'які. На м'яких нігтях гель-лак наноситься досить складно, відповідно попередньо слід провести процедуру зміцнення. Тут проблема вирішується досить просто - вам прописана процедура зміцнення нігтів під гель-лак, і все!

4. Наявність смужок, борозен, горбків і інших деформацій, що порушують поверхню нігтя. В цьому випадку покриття дійсно може швидко відшаровуватися, якщо не використовувати спеціальні засоби під гель-лак. Це також легко можна виправити - зробіть попередньо вирівнювання нігтів під гель-лак.

5. Внутрішні захворювання організму. Такими є: гормональні збої, захворювання нервової системи, діабет, збої в роботі імунної системи, прийом антибіотиків або перенесена операція які знижують термін носіння гель-лаку. Все це фактори ризику, які варто враховувати, якщо всі інші причини виключені.


ЯК ЗАВДАТИ ГЕЛЬ - ЛАК, ЩОБ НЕ РАЗЧАРУВАТИ?

Дотримання кілька простих правил, допоможе щоб гель-лак тримався довго.

1. Перед покриттям нігтя гель-лаком слід обов'язково зробити манікюр. Він дозволить підготувати ніготь. Не рекомендується використовувати ванночки для нігтів, краще вибрати сухий обрізної тип або європейський манікюр. Такі техніки покликані захистити ніготь від надлишку вологи, яка проявляє себе негативним чином при зіткненні нігтьової пластини з матеріалами.

2. В процесі покриття нігтя неприпустимо чіпати його руками. На знежирену пластину можуть потрапити мікрочастинки і згодом привести до деформації покриття.

3. Після завершення манікюру не рекомендується відразу відправлятися мити посуд або робити прибирання. Такі справи краще відкласти на наступний день.

4. Не варто самостійно підпилювати відросло нігті. Таким чином порушується цілісність запечатаного торця, під покриття потрапляє волога і повітря.

5. Необхідність акуратно ставитися до перебування в місцях з підвищеною вологістю. Часте відвідування солярію або сауни може привести до того, що лак досить швидко почне тріскатися.


Тепер ви знаєте чому гель лак відшаровується, також не слід забувати, що багато чого залежить і від якості використовуваних матеріалів, тому щоб уникнути відшаровування покриття намагайтеся використовувати перевірені і якісні бренди! Онлайн магазин Global Fashion надає тільки якісні матеріали.


Читайте також:

1. Апаратний манікюр - супер технологія!

2. Манікюрная витяжка. Безпека майстра і клієнта.

3. Гель - лак. Все найцікавіше

Дата: 11.01.2021 13:04 Переглядів: 734