Аллергія в манікюрній - індустрії! Як боротися?

{ $article->title }}

У сфері nail-індустрії, буваю як і плюси, так і мінуси. Останнім часом в nail-індустрії все частіше і частіше зустрічається таке неприємне явище як - алергія на гель-лак и другие химические препараты. Гель - лак для багатьох дівчат став ідеальним рішенням в пошуках красивого і довговічного покриття, та й до того ж славиться прийнятною ціною. Але не всі готові розлучитися з класичними лаками. Причиною тому є алергія, що виявляється як на сам гель-лак, так і на інші препарати. І ніхто від цього не застрахований, вона може виникнути як у майстра, так і у клієнта. Щоб хоч якось від неї остерігатися, потрібно звернути увагу на деякі важливі фактори. У нашій статті ми допоможемо в цьому розібратися.

Для початку, давайте подумаємо, чи дійсно у всіх бідах варто звинувачувати гель-лак або проблема криється в чомусь іншому? Розберемо, які причини алергії при манікюрі називають майстра і що дійсно викликає негативні реакції, а що на ділі необразливо.Відсутність хорошої вентиляції

Відомо, що майстер змушений дихати випарами гель-лаку щодня, по 4-5 годин на день, а то і довше. Звичайно ж результат того - проблеми з дихальною системою алергічного походження. Якщо в приміщенні погана вентиляція або її зовсім немає, а також рідко відкриваються вікна для провітрювання, ймовірність заробити алергію стає ще вище.
На замітку: Частіше необхідно стежити за вентиляцією і провітрювати приміщення. Це допоможе застерегти негативні наслідки.

Неправильно організована приміщення

Стружка від гель-лаку, опил нігтів, пил - все ці алергени осідають в кабінеті і цим дихають і клієнти, і сам майстер. Майстер знаходиться на робочому місці тривалий час. Тому бажано, щоб у приміщенні не було штор, витребеньок та іншого текстилю. Тільки гладкі поверхні, які можна легко і швидко прибрати.
На замітку: Бажано щоб в кабінеті була мінімальна кількість текстилю і завжди необхідно стежити за чистотою.

Неправильне використання рукавичок

Алергія в основному виникає на рукавички з латексу. Але є альтернативи: вінілові і нітрилові.
Найпоширеніші помилки майстрів у використанні рукавичок:
- неправильний підбір розміру.
- робота в одній парі рукавичок цілий день (рукавички необхідно змінювати кожні 3-4 години і / або після кожного клієнта).
- прибирання робочого місця, стерилізація інструментів і виконання інших маніпуляцій без рукавичок.
- робота в первинних рукавичках.
На замітку: Завжди намагайтеся використовувати в роботі вінілові або нітрилові рукавички, БЕЗ тальку!

Використання неякісних антисептиків

На ринку існує два види антисептиків:
- медичні (випускають фармацевтичні корпорації) - виготовляються за суворим стандартам і тому максимально знезаражують шкіру і майже ніколи не стають причиною негативних реакцій.
- антисептики від косметичних компаній або виробників гель-лаків - не дуже якісно захищають шкіру, але це індивідуально у кожної людини.
На замітку: Бажано застосовувати медичні антисептики. Але не виключається той факт, що хороші антисептики можна придбати і у відомих якісних брендів.

Зняття гель-лаків рідинами на на основі ацетону

Ацетон - агресивна рідина. Засіб псує нігті клієнтам і викликає алергію у майстрів. Особливо, якщо вони працюють без рукавичок.
На замітку: Уникайте ацетон - містять рідин для зняття лаку.

Індивідуальна непереносимість будь-якого засобу

У кожного різні організми, тому алергія може виникнути фактично, від будь-якого засобу. Так як до складу гель-лаків, рідин для зняття, баз, топів і інші необхідних для манікюру засобів входять десятки компонентів які можуть викликати негативну реакцію.
На замітку: Якщо ви помітили, що у вас алергія на який-небудь засіб, просто не використовуйте його, а замініть на інше. Від виробника існує величезний вибір засобів використовуються в Найл індустрії. Можете глянути тут

Як уникнути алергічної реакції і вберегти клієнта?

Звичайно алергічна реакція, це так індивідуально. Все залежить від організму кожного. Але алергію можна і якось «загальмувати» для цього слід дотримуватися деякі основні заходи.
1. Купувати гель-лак необхідно тільки у перевірених постачальників, побоюючись підробок, і вибирати відомі якісні гіпоалергенні бренди від сумлінних виробників.
2. Перед використанням гель-лаку перевіряти не тільки його склад, а й термін придатності продукту.
3. Обробляти руки антисептиком перед тим, як приступити до манікюру.
4. При утворенні будь мікроранки, в разі обрізного манікюру, її необхідно обробити перекисом водню (перекис швидко підсушить і зарубцюється ранку). Якщо завжди утворюються ранки при манікюрі, наприклад, через близьке розташування судин, можливо, слід освоїти апаратний манікюр або наносити покриття через добу після виконання гігієнічного манікюру.
5. Не попадайтеся на кутикулу і шкіру навколо нігтя гель-лаком! А якщо все-таки це сталося, необхідно прибирати продукт спеціальним знежирювачем (краще дорогим і якісним) або спиртом.
6. Після завершення процедури манікюру, обов'язково нанести масло для кутикули і крем для рук масажними рухами! Це допоможе легко відклеїти дрібні і непомітні частинки гель-лаку від тонкої шкіри, якщо такі склеювання є.
7. Процедуру апаратного манікюру найкраще виконувати у професіонала, який має сертифікат на роботу з подібними продуктами. Більш докладно про апаратне манікюрі можете почитати в нашій статті

Як майстру уберегти себе?

1. Захистити шкіру рук - використовувати в роботі рукавички.
2. Захистити дихальні шляхи - встановити витяжку в кабінеті і окрему настільну витяжку-пилосос. Потрібна якісна витяжка? Тоді вам сюди
3. Всі засоби, що використовуються при роботі: гель-лаки, матеріали для нарощування нігтів, рідини, зберігати в спеціальному ящику або на полиці. Чи не тримати їх біля себе.
4. Використовувати при роботі маску і окуляри, а ще краще повний комплект професійного одягу: шапочка для волосся, фартух, маска, окуляри і спеціалізовані костюми (форми). Одноразову маску потрібно міняти або чистити після кожного клієнта, а окуляри захистять не тільки дихальні шляхи, а й очі від дрібного пилу. Багаторазова форма обов'язково стирається окремо від інших речей (чим частіше, тим краще) і з дезрозчином відповідно до інструкції до препарату. У робочому одязі важливо, щоб вона закривала зону грудей і пахви. Вони є ідеальним середовищем для можливого розвитку патогенних бактерій. Замість багаторазової форми, можна використовувати одноразові костюми або нарукавники, які утилізуються після кожного клієнта.
5. Використовувати тільки якісні матеріали.
6. Провітрювання приміщення і вологе прибирання всіх робочих поверхонь та інструментів. Збирання слід проводити 2 рази на день: вранці і ввечері, а також після кожного клієнта.
Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам в наступним. Будьте завжди здорові і красиві!
Дата: 26.10.2020 12:50 Переглядів: 488