Аерограф - новий рівень в дизайні нігтів

{ $article->title }}

Аерограф ідеально підходить для створення дизайнів на нігтях. Він з подвійним незалежних дій і з внутрішнім змішуванням фарби, змішання відбувається всередині корпусу аерографа. Управління аерографа здійснюється двома потоками повітря. Є функції «Air control», вона дозволяє регулювати тиск повітря, що подається в аерографі, а регулятор подачі фарби дає можливість контролювати хід голки, тим самим обмежуючи розпорошення.

Для малювання цим інструментом використовуються спеціальні фарби. Аерографія нігтів створюється барвниками, які мають іншу консистенцію. Якщо використовувати звичайні лаки, розбавляти їх розчинниками, то можна пошкодити обладнання. Акрилові фарби для аерографа часто йдуть в комплекті з інструментом. Якщо ви хочете більше кольорів, ніж в стандартному наборі, то краще купити фарбу відомого виробника. Легко замовляти набори в інтернет-магазинах і спеціалізованих салонах для майстрів нігтьового сервісу.


Як користуватися аерографом:

- Спочатку покривається нігтьова пластина основним фоном. Він може бути одноколірним або з використанням декількох кольорів. Це залежить від задумки майстра.

- Посде підсихання основного шару накладають трафарет.

- Розпилюють фарбу. Для створення акцентів, промальовування контурів, використовуються тонкі сопла, кисті.

 Для додаткового декоративного ефекту використовують: стрази, наклейки, нитки, блискітки. Як і після будь-якого манікюру, наносять закріплює шар.

Дата: 23.07.2019 16:57 Переглядів: 3497

Стартовий набір для нарощування вій

вії ,придбати ,купити все для нарощування вій,пінцет для нарощування вій, клей для нарощування вій,вії, майстер з нарощування вій ,майстер-клас, по нарощування вій ,пучкові вії, стрічкові вії ,Global Fashion

Плюси парафінотерапії

Парафінотерапія – одна з найефективніших та найпопулярніших процедур у сучасній косметології

Чому корекцію нігтів потрібно робити кожні 3 тижні?

Коррекциянарощенных нігтів– це «ремонт» штучного покриття, мета якого – додавання матеріалу на

Лампи LED + UV - нове покоління гібридних ламп

Очень часто, приходится видеть в интернете вопросы: “Какую лампу выбрать и какая лучше для работы