Воски - які бувають

{ $article->title }}

Воски для видалення волосся відрізняються по цілому ряду критеріїв. Основний з них - це температура плавлення воску.

За температурі плавлення воски діляться на:

· Холодний віск;

· Теплий віск;

· Гарячий віск.

Холодний хороший тим, що для його використання не потрібно ніяких пристосувань для розігрівання.

В основному, він продається у вигляді готових воскових смужок або в банку (тубі).

Готові смужки потрібно зігріти між долонями, роз'єднати, приклеїти до шкіри з волоссям і відірвати різким рухом проти росту волосся.


Теплий віск зазвичай йде в спеціальних касетах з роликом, рідше в банках, вимагає попереднього підігріву перед застосуванням. Для розігріву воску необхідний спеціальний касетний воскоплав або водяна баня. Розігрітий до стану в'язкого меду, він наноситься на шкіру роликом або спеціальною лопаткою (якщо віск у банку), знімається за допомогою паперової або нетканій смужки.

.


Гарячий віск - найулюбленіший для професійних майстрів по ваксингом. Йде в брикетах, таблетках, пластинах і в гранулах. Вимагає розігріву від 37-40 до 50-55ОС в залежності від складу. Для розігріву необхідний спеціальний воскоплав, мікрохвильовка або водяна баня.

Наноситься він на шкіру лопаткою або шпателем. Видаляється після застигання без використання смужок, він сам по собі утворює пластичну тонкий корж, яка не розтягується і не рветься і добре утримує волосся. Тому його ще називають плівковим воском для депіляції: він при застиганні на шкірі утворює щільну плівку, яка видаляється одним шматком.

У банках віск зазвичай йде відразу зі спеціальною ручкою, щоб зручно було діставати банку з воскоплава або водяній лазні. У плитках віск необхідно ховати від дітей, так як дуже вже він схожий на шоколад. Також гарячий віск може бути в брикетах і таблетках.


Різниці між воском в банках, таблетках або гранулах немає. Застосування тієї чи іншої форми розфасовки воску залежить від обсягів роботи, які ви плануєте проводити за одну процедуру.Якщо ви збираєтеся видалити вусики над верхньою губою, вам цілком вистачить кількох гранул, якщо будете видаляти волосся на грудях, спині і ногах своїй коханій людині, то розігрівати краще відразу цілу банку воску і одну тримати в запасі.

Дата: 23.07.2019 16:35 Переглядів: 3347

Епіляція цукром

Сьогодні всі косметологи стверджують, що після процедури епіляції воском

Епіляцію без болю - як це зробити?

Є ряд народних методів для епіляції без болю, тому і на них обов'язково зверніть свою увагу.

Новинка сезону «Пластівці ЮКІ»!

Тренд, який шаленими темпами завойовує прихильників, з'явилися в кінці 2016 року.

Епіляція або дипиляция - в чому різниця?

Депіляція– метод механічного видалення небажаного волосся. При цьому волосся можуть видалятися за