Нарощування за формою очей

{ $article->title }}

Розберемо докладніше, які бувають форми очей і який ефект нарощування буде виглядати більш виграшно.

Мигдалевидна форма. Якщо ви та сама володарка мигдалеподібної форми очей, то для вас немає меж творчості та експериментів. Вам підійде абсолютно будь-який ефект нарощування. Так що можете сміливо вибирати!

Опущені куточки очей. Якщо у вас опущені зовнішні куточки очей, тоді більш виграшно виглядатиме «Біличі» ефект. Він допомагає візуально підняти куточок ока і погляд буде більш виразним.

Великі і опуклі очі. Власницям такої форми очей рекомендується носити вії найбільш наближені до натурального ефекту. Це або класичне нарощування товщиною вій не більше 0.15 мм, або подвійний обсяг ультратонкими віями. Так само вам підійде лисий ефект, який візуально допоможе скоректувати форму очі ближче до мигдалеподібні.

Близько посаджені очі. Дівчатам з такою формою і розрізом очей підійде будь-який ефект, з обов'язково загущенням зовнішнього куточка (лисий, Біличі). Так само, подібну форму очей, можна коригувати, правильно підібравши довжину вій.

Глибоко посаджені очі. Якщо у вас глибоко посаджені очі, то коригувати їх слід за допомогою техніки «округлення». В такому випадку, основний акцент буде заснований на центральну частину ока, візуально роблячи погляд більш відкритим і широким.

Нависло повіку. Дівчатам з навислими повіками або Азіатським розрізом очей, підійде нарощування віями L / L + вигинами. Це вії, які мають більш крутий вигин ніж всі інші, що дозволяє їм бути більш помітними на очах з навислим століттям.

Дата: 23.07.2019 14:52 Переглядів: 3353

Чи правильно ви стерилізуєте інструменти?

Дезінфекція:· Будь поверхности;· Ручні инструменты;· Обертові инструменты;