Види нарощування вій

{ $article->title }}

Також важливо брати до уваги, що існує велика кількість технологій нарощування. Від правильності вашого вибору залежить результат.

Для приклеювання вій застосовують спеціальний гіпоалергенний клей, який має інноваційну формулу. За рахунок унікальних компонентів в складі, речовина стає еластичним після висихання, швидко приклеює вії і не допускає ефекту пересушування натуральних вій.

Також важливе значення має вигин вій, який ви плануєте отримати. Існує кілька різновидів:

1. J - в цьому випадку присутній мінімальний вигин, і тому вії залишаються практично прямими;

2.    B - в такому випадку майстер виконує ледве помітний природний завиток, який дозволяє зробити погляд більш відкритим;

       C - має на увазі виконання середнього вигину, який допомагає відкрити погляд і зробити його більш виразним;

       D - найбільш виражений вигин, який застосовують для отримання «лялькових очей».

Форму вигину потрібно вибирати в індивідуальному порядку - все залежить від бажаного ефекту. Також важливе значення мають риси обличчя і його форма. Найчастіше дівчата вважають за краще вигин С.

Класична техніка

У цьому випадку майстер кріпить кожну штучну вію до основи натуральної. При цьому її потрібно ретельно обробляти спеціальним клеїть складом. Якщо все зробити максимально акуратно, місце стику помітити неможливо. Такі вії можна робити не тільки по важливих випадках, але і носити в повсякденному житті. При цьому важливо пам'ятати про регулярну корекції.

Звичайно, поресничное нарощування займає досить багато часу, проте отримані результати не можуть не радувати.


Японська методика

Цей спосіб вважається досить тривалою процедурою. Однак завдяки його застосуванню досить довго вдається зберегти вії в ідеальному стані. Вони зможуть протриматися приблизно 3 місяці, при цьому кожен місяць необхідно виконувати корекцію.

Цей метод нарощування дуже популярний у багатьох жінок, проте найбільше він підходить жінкам коротких і досить густих вій. Завдяки застосуванню японської техніки, їх вдається зробити більш довгими і об'ємними.

До кожної природної вії приклеюють штучну, причому вона може мати ефект норки або шовку. Довжину дівчина може визначити сама - зазвичай вона складає 6-15 мм.

Нарощування вій одного дня

Якщо ви хочете зробити нарощування одного дня, то через добу вії можна зняти самостійно. Зазвичай на один день виконують пучкове нарощування, після якого цілком можна видалити вії своїми руками.

При цьому важливо пам'ятати, що якісну процедуру зуміє зробити виключно професіонал, тому необхідно заздалегідь знайти досвідченого майстра.

Часткове (неповне)

Власницям довгого війок можна додати об'єм за рахунок штучних. При цьому по довжині вони повинні збігатися з натуральними. При цьому методі нарощування одну вію приклеюють не на кожну, а через кілька натуральних вій.

За рахунок цього вдається домогтися максимально природного ефекту - в результаті вдається отримати як би окремо відросло вії. Власницям світлих вій перед нарощуванням, їх рекомендується пофарбувати в темний колір. В іншому випадку вони будуть істотно відрізнятися від наращённих.

Повний нарощування

В даному випадку до кожної вії приклеюють одну штучну. Варто зазначити, що такий різновид нарощування вважається найбільш популярною. Такі вії легко носяться, вони не обтяжують образ і виглядають максимально природно.

2d, 3d і 4d - ефект нарощування

При використанні технології 2D на кожну натуральну вію приклеюють два ряди штучних. Це рішення ідеально підходить для сміливих дівчат, які не бояться бути в центрі уваги. В результаті вії стають надзвичайно густими, а погляд - виразнішим.

Дата: 23.07.2019 14:30 Переглядів: 730

Стартовий набір для нарощування вій

вії ,придбати ,купити все для нарощування вій,пінцет для нарощування вій, клей для нарощування вій,вії, майстер з нарощування вій ,майстер-клас, по нарощування вій ,пучкові вії, стрічкові вії ,Global Fashion