Чи правильно ви стерилізуєте інструменти?

{ $article->title }}


Дезінфекція:

· Будь поверхности;

· Ручні инструменты;

· Обертові инструменты;

· Руки (антисептика);

· Дезінфекція кожи;

· Обробка ран.

На сьогоднішній день в салонах застосовуєтьсяхімічний метод дезінфекції.Його дієвість зумовлена застосуванням спеціальних дезінфікуючих засобів. Вони можуть бути в готових розчинах, таблетках, аерозолях.

Дезінфекція інструментів включає в себе ряд послідовно виконуваних дій. Одразу після використання їх занурюють у розчин обраного дез. кошти ( краще вибрати засіб яке включає перед стерилізаційну очищення ), де інструмент очищається від забруднень ( епідерміс, частинки нігтьової пластини, кров ) за допомогою ватно-марлевих тампонів або латунних щіточок. Потім інструменти перекладають в іншу ємність з дез. розчином. При цьому рідина повинна повністю покривати всі предмети. Час експозиції (витримки в розчині) залежить від обраного розчину. Всі маніпуляції виконуються в захисних рукавичках.


Стерилізація

Стерилізація– це завершальний етап обробки інструментів. У процесі стерилізації знищуються не тільки устойчивыемикроорганизмы, але і їх спори. Стерилізації піддається все, що мало контакт з шкірою і нігтями клієнта.

Стерилізацію інструментів проводять з метою умертвіння на них всіх патогенних і непатогенних мікроорганізмів, у тому числі їх спорових форм.


Догляд і зберігання інструментів

Після виконання всіх етапів (дезінфекція, очищення, стерилізація) необхідно зберігати чистий інструмент в стерильному середовищі, наприклад, у стерильних одноразових пакетах або в ультрафіолетовому шафі –УФО стерилізаторі, де інструменти залишаються стерильнимипротягом 3 дібабов ємності з герметично закривається кришкою.

УФ стерилізатор призначенийТІЛЬКИдля зберігання знезаражених, простерилізованих інструментів. Ручні інструменти повинні знаходитися всередині на спеціальних перфорованих підносах, а обертові слід поміщати на підставку для фрез.

В УФО стерилізатор поміщати тількисухі та стерильні інструменти.

Дата: 22.07.2019 23:22 Переглядів: 567