Епіляція або дипиляция - в чому різниця?

{ $article->title }}

Депіляція– метод механічного видалення небажаного волосся. При цьому волосся можуть видалятися за допомогою бритви, спеціальних кремів, воску, цукрової пасти, епілятора або пінцета. Депіляція дає тимчасовий ефект і ріст волосся відновлюється через короткий проміжок часу. Примітно, що з часом частина пошкоджених фолікулів гине: волосся стають тонше і рідше. Однак не назавжди зникають.

До речі, епілятори, які так часто рекламують різні виробники, логічно було б назвати депіляторами. Те ж саме стосується і видалення волосся воском. Дуже часто в салонах можна зустріти назву процедури як «Біоепіляція». Хоча насправді це депіляція, оскільки структура фолікулів залишається неушкодженою.


Епіляція– процес руйнування фолікулів волосся електричним струмом або лазером з метою позбутися від росту волосся назавжди.

Епіляція – процедура не болюча і, на жаль, методів повністю її знеболити, поки що немає. Найчастіше перед епіляцією на шкіру наносять крем-анестетик, що знижує її чутливість. Однак на кожного людини він діє по-різному, і хто-то нічого не відчуває, а у кого-то чутливість залишається.

Дата: 22.07.2019 23:14 Переглядів: 1644