Яка вибрати форму нігтів

{ $article->title }}
Під час манікюру найголовнішою проблемою є підбір правильного відтінку і дизайну. Але, на жаль, це далеко не всі складнощі. Варто пам'ятати, що на сьогодні існує чотири види різних форм нігтів. А ось яку з них вибрати, кожен вирішує сам для себе повністю індивідуально. Варто пам'ятати, що кілька років тому форма нігтів змінювалася відповідно до трендів сезону, але нині ці чіткі межі поступово розмиваються. Нині не існує певних меж і правил. Нині існує лише побажання, щоб манікюр відображав стиль, відповідав образу, а форма ідеально підходила до форми та довжини пальців.

Насамперед необхідно засвоїти найголовніше правило - всі нігті, незалежно від форми, повинні мати однакову довжину. У тому разі, якщо один ніготь поламався, непотрібно шкодувати інші, адже тільки в цьому разі нігтики матимуть естетичний вигляд.

Усі фахівці стверджують, що форма нігтика має повністю дзеркально відображати форму кутикули. У процесі манікюру нігтям необхідно надавати або овальну, або круглу, або загострену, або заокруглену, або ж квадратну форму.

Найідеальнішою формою нігтів вважається овальна, оскільки саме вона підходить тільки власницям ідеальних і витончених рук.

Найзручнішою, найкомфортнішою і найпрактичнішою формою, вважається округла, оскільки в цьому разі ніготь зовсім трохи виступає за кінчик пальця. У цьому разі всі вільні краї необхідно періодично відпилювати у вигляді півмісяця. У тому разі, якщо краї підпилювати по прямій лінії, то можна отримати квадратну форму. Ну а довжина повністю залежить від індивідуальних переваг.

Також не варто забувати й про те, що ніготь має виступати від краю кінчика пальця щонайменше на один міліметр. Ну а форму нігтів необхідно обирати залежно від кутикули, форми і довжини пальців, а також від нігтьового ложе.

Перед тим як ухвалювати рішення, насамперед необхідно візуально уявити, який вигляд кожна з форм матиме на руці. В ідеалі, можна вирізати нігті кожної з форм зі звичайного паперу і прикласти шаблони до пальців. Як то кажуть, краще сім разів відміряти і один раз відрізати. Тільки в тому разі, якщо ви впевнені у своєму рішенні, можна приступати до дій.


Вибір форми нігтів за формою кутикули

Кутикула буває трьох основних форм: трикутної, квадратної та овальної. Також форму нігтів можна підбирати за опуклістю нігтьової пластини, вона буває плоскою і опуклою формою.

- У тому разі, якщо кутикула має овальну форму з плоскою формою нігтьової пластини, підійде абсолютно будь-яка форма, для опуклої форми пластини - квадратна.

- У тому разі, якщо кутикула має квадратну форму, але нігті, відповідно, мають бути квадратними.

- У тому разі, якщо форма кутикули наближена до трикутника, то краще зупинити свій вибір на загостреній або овальній формі нігтів.


Вибір форми нігтів за формою і довжиною пальців

Кругла форма нігтів ідеально підійде для тих, хто володіє великими руками, великими пальцями і широкими долонями. Кругла форма нігтів має гарний вигляд у тому разі, якщо нігті короткі, тобто вони не виступають за кінчик пальця більш ніж на три міліметри.

Квадратна форма квадратна форма нігтів матиме чудовий вигляд на руках тих представниць прекрасної статі, у кого є тонкі довгі пальці, вузькі кисті і якщо, звісно ж, від природи є круглі нігті. Обираючи цю форму нігтів, довжину можна вибрати абсолютно будь-яку, оскільки квадратні нігті мають чудовий вигляд як коротких, так і довгих.

Овальна форма нігтів ідеально підходять для будь-якої форми пальців і рук, а крім цього така форма нігтів візуально подовжує пальці. А в тому разі, якщо пальці короткі й повні, це вважається взагалі ідеальним варіантом. У цьому разі довжина нігтя може бути будь-якою.
Загострена, або як її ще називають, мигдалеподібна форма нігтів, чудово підійде для тих, хто володіє або довгими, або середньої довжини нігтями.

Варто пам'ятати, що пальці мають бути в обов'язковому разі тонкими і довгими. У тому разі, якщо пальчики пухкі, то загострена форма нігтів може просто порушити загальні пропорції кисті. На нігтях такої форми матиме чудовий вигляд пірсинг нігтів, екзотичний або фантастичний манікюр, або ж класичний французький манікюр. Маючи таку форму нігтів, можна експериментувати з манікюром.
Дата: 22.07.2019 23:09 Переглядів: 2549