Яка форма нігтів однозначно ваша?

{ $article->title }}


Під час манікюру, найголовнішою проблемою є підбір правильного відтінку і дизайну. Але, на жаль, це далеко не всі складнощі. Варто пам'ятати, що на сьогоднішній день існує чотири види різних форм нігтів. А ось яку з них вибрати, кожен вирішує сам для себе індивідуально. Варто пам'ятати, що кілька років тому форма нігтів змінювалася у відповідності з трендами сезону, але в даний час ці чіткі кордони поступово розмиваються. Зараз, не існує певних граней і правил. Зараз існує лише побажання, щоб манікюр відображав стиль, що відповідав образу, а форма ідеально підходила до форми і довжині пальців.

В першу чергу необхідно засвоїти найголовніше правило – всі нігті, незалежно від форми повинні мати однакову довжину. У тому випадку, якщо один ніготь зламався, непотрібно жаліти інші, адже тільки в цьому випадку нігтики будуть виглядати естетично.

Всі фахівці стверджують, що форма нігтика повинні повністю дзеркально відображати форму кутикули. В процесі манікюру нігтям необхідно надавати або овальну або круглу, або загострену, або закруглену, або ж квадратну форму.

Самою ідеальною формою нігтів вважається овальна, оскільки саме вона підходить тільки власницям ідеальних і витончених рук.

Самою зручною, комфортною і практичною формою, вважається округла, оскільки в цьому випадку, ніготь зовсім трохи виступає за кінчик пальця. У цьому випадку, всі вільні краї необхідно періодично відпилювати у вигляді півмісяця. У тому разі, якщо краї підпилювати по прямій лінії, то можна одержати квадратну форму. Ну а довжина повністю залежить від індивідуальних переваг.


Також, не варто забувати і те, що ніготь повинен виступати від краю кінчика пальця, мінімум на один міліметр. Ну а форму нігтів необхідно вибирати в залежності від кутикули, форми і довжини пальців, а також від нігтьового ложе.

Перед тим як приймати рішення, в першу чергу, необхідно візуально уявити, як кожна з форм буде виглядати на руці. В ідеалі, можна вирізати нігті кожної з форм зі звичайного паперу і докласти шаблони до пальців. Як кажуть, краще сім разів відміряти і один раз відрізати. Тільки в тому випадку, якщо ви впевнені у своєму рішенні, можна приступати до дій.

Вибір форми нігтів за формою кутикули

Кутикула буває трьох основних форм: трикутної, квадратної та овальної. Також, форму нігтів можна підбирати по опуклості нігтьової пластини, вона буває плоскою і опуклої форми.

· Якщо кутикула має овальну форму з плоскою формою нігтьової пластини, підійде абсолютно будь-яка форма, для опуклої форми пластини – квадратна.

· Якщо кутикула має квадратну форму, але нігті, відповідно, повинні бути квадратними.

· Якщо форма кутикули наближена до трикутника, то краще зупинити свій вибір на загостреною або овальної форми нігтів.

Вибір форми нігтів за формою і довжині пальців

Кругла форма нігтів ідеально підійде для тих, хто володіє великими руками, великими пальцями і широкими долонями. Кругла форма нігтів добре виглядає в тому випадку, якщо нігті короткі, тобто вони не виступають за кінчик пальця більш ніж на три міліметри.

Квадратна форма нігтів прекрасно буде виглядати на руках тих представниць прекрасної статі, у кого є тонкі довгі пальці, вузькі кисті і якщо, звісно ж, від природи є круглі нігті. Вибираючи цю форму нігтів, довжину можна вибрати абсолютно будь-яку, оскільки квадратні нігті відмінно виглядають як короткими, так і довгими.

Овальна форма нігтів ідеально підходять для будь-якої форми пальців і рук, а крім цього така форма нігтів візуально подовжує пальці. А в тому випадку, якщо пальці короткі і повні, це вважається взагалі ідеальним варіантом. У цьому випадку, довжина нігтя може бути будь-якою.

Загострена, або як її ще називають, мигдалеподібна форма нігтів, відмінно підійде для тих, хто володіє або довгими, або середньої довжини нігтями.

Варто пам'ятати, що пальці повинні бути в обов'язковому випадку тонкими і довгими. У тому випадку, якщо пухкі пальчики, то загострена форма нігтів може просто порушити загальні пропорції кисті. На нігтях такої форми буде відмінно виглядати пірсинг нігтів, екзотичний або фантастичний манікюр, або ж класичний французький манікюр. Маючи таку форму нігтів, можна експериментувати з манікюром.


Дата: 22.07.2019 23:09 Переглядів: 2305