Дзеркальне покриття нігтів

{ $article->title }}

Один з найстильніших і елегантних варіантів манікюру це дзеркальне покриття нігтів.

До цього ж розряду можна віднести і манікюр бите скло з ефектом кольорових або дзеркальних осколків на нігтях. З'явився як модна ідея в Кореї - і швидко поширився серед модниць всього світу завдяки грає в променях світла дизайну.

Ну а одним з найсвіжіших і цікавих способів зробити нігті дзеркальними на сьогоднішній день став "хромовий манікюр" - створюваний з використанням дзеркального пігменту або блискучою пудри і гель-лаку, на поверхню якого ця пудра добре втирається.

Пігмент для дзеркального манікюру в імпортному виконанні може мати різні назви - будь то Mirror Powder, Chrome Powder, Chrome Pigment, Glitter Powder і інші. Суть же його одна: це дрібний порошок алюмінію, призначений для втирання в поверхню лакової основи - і додання їй блиску.

Відтінки пігменту також можуть бути різними: найчастіше це срібло, золото, біле золото, перли. Але, маючи на меті, в продажу можна знайти і кольорові варіанти пудри для манікюру в стилі металік. І навіть відтінки-хамелеони, які відіграють на нігтях різними тонами синього, зеленого, фіолетового і рожевого.

Що стосується кольору базового покриття - гель-лаку, при створенні класичного дзеркального манікюру це глибокий чорний. Є найкращим фоном для блискучого покриття.

Втім, експериментувати з білим або іншими квітами - аж до яскравих н неоновий відтінок, як це зробили стилісти польського салону Nails Company (на фото вище), ніхто не забороняє. Хоча дзеркальний ефект в цьому випадку виявляється розмитим і неявним.

Дата: 22.07.2019 23:06 Переглядів: 872