Проблеми з натуральними нігтями? Є рішення!

{ $article->title }}


Манікюр - це частина образу жінки, тому ніяка дизайнерський одяг і модні аксесуари не зможуть приховати недоглянуті, нігті або задирки.

Майстру манікюру важливо не тільки вміти змоделювати красиві нігті або акуратно покрити гель-лаком, але і вчасно визначити проблему з нігтями клієнтки і допомогти в її вирішенні.

А прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся основні проблеми нігтів і їх рішенняПроблема №1: пожовтіння

Причина:використання темних або яскравих лаків (особливо без базового покриття). Вплив нікотину. Але це не привід для паніки. Ось коли нігтьова пластина жовтіє без вищеназваних факторів, варто задуматися про проблеми зі здоров'ям. Пожовтіння всіх нігтів може бути ознакою захворювання легень і діабету. Жовті плями - говорити про псоріазі або грибку. Особливо, коли паралельно спостерігаються підвищена спрага, незрозуміла втрата ваги при неизменившемся харчуванні, нічна пітливість, прискорене серцебиття навіть при невеликих фізичних навантаженнях.

Рішення:не використовувати дешеві лаки, які з легкістю проникають в нігтьову пластину. Обов'язково наносити базове покриття, яке сприяє кращому приляганню лаку і захищає від негативного впливу.

Для усунення жовтизни використовуйте пасти для відбілювання або спеціальні покриття. При підозрах на проблеми зі здоров'ям, проконсультуватися з лікарем.Проблема №2: розшарування нігтів

Причина:руйнівні механічні або хімічні впливи. Обрізання нігтів без попереднього зволоження, їх оброблення металевої пилкою. Тоді по контуру утворюються мікротріщини, які буквально на наступний день перетворюються в відколи і відшарування. Інші причини: побутова хімія, косметика, частий контакт з водою. Рідина для зняття лаку з дуже високим вмістом ацетону і миючі засоби також здатні призвести до розшарування. Також розшарування нігтів може означати, що у вашій дієті не вистачає лінолевої кислоти.

Рішення:використовуйте засоби для зняття лаку без ацетону. Підпилюйте нігті хорошою пилкою і тільки в одному напрямку. Стежте, щоб до складу лаку для нігтів не входили формальдегіди. Уникайте надмірного впливу води і миючих засобів. Покривайте нігті спеціальним засобом для ущільнення і зволоження нігтів. Якщо причина в нестачі лінолевої кислоти - збільшіть споживання рослинних олій.Проблема №3: хвилеподібні поперечні нерівності

Причина:надмірне вплив на нігтьову пластину при виконанні манікюру або травмі. У будь-якому випадку, це пов'язано з пошкодженням матриксу в кореневої частини нігтя.

Рішення:припинити руйнівний вплив на матрикс нігтя. Нігті відновляться самі протягом 3-х місяців. А вже пошкоджені нігті можна акуратно обробити, отшлифовав поверхню спеціальною пилочкою. Для того, щоб ніготь швидше ріс, використовувати стимулятор росту і регулярно робити масаж кутикули.Проблема №4: білі плями

Причина:Найчастіше ці плями є проявом деяких типів травми нігтя. Також це може бути результатом дієти, яка бідна на цинк. Але якщо ви упевнені, що не пошкоджували нігті, і тим не менш помічаєте повторювані білі плями, є кілька інших причин, в тому числі псоріаз, шкірні захворювання і екзема.

Вирішення:зверніться до дерматолога. Якщо причиною білих плям є шкірні захворювання, вам буде призначено відповідне лікування. Якщо ж причиною став дефіцит цинку, переглянете свою дієту і збільште кількість цільного зерна, м'яса птиці і морепродуктів. Додатковий прийом препаратів цинку прискорить відновлення нігтів.Проблема №5: нігті сильно потоншало його

Причина:занадто часта полірування нігтя, перепив пластини при нарощуванні або покриття гель-лаками. Або ж нігтьове ложе пересушена через нестачу кисню і жирних кислот. Причиною можуть бути хлорована вода, миючі засоби та механічний контакт з твердими покриттями.

Рішення:давайте нігтям відпочивати. Зробіть перерву в нарощуванні або покриття гель-лаками. Використовуйте відновник нігтів. Щодня втирайте в шкіру навколо нігтя масло. Вибирайте рідина для зняття лаку, до складу якої не входить ацетон.Проблема №6: зміна кольору

Причина:грибкові та бактеріальні інфекції, які можуть бути легко занесені в манікюрних салонах з антисанітарними умовами. Зараження зазвичай відбувається з участю нестерилізованих інструментів. Грибкова інфекція може привести до відділення нігтя від нігтьового ложа. Ніготь може стати піднесеним і пухким, під ним може виявитися білий грибок. Бактеріальна інфекція може призвести до ураження нігтя, що викликає злегка зеленуватий відтінок нігтьової пластини.

Рішення:невылеченная інфекція може викликати більш ніж серйозні наслідки, тому слід негайно звернутися до лікаря, який призначить вам антибактеріальну терапію.Проблема №7: задирки

Причинабанальна звичка колупати шкірку біля нігтя. Також шкірка тріскається і відшаровується з-за надмірної сухості шкіри або постійного використання миючих засобів без захисних рукавичок.

Рішення:якщо це звичка, то стежте за своїми емоціями і знайдіть їм інший, більш конструктивний вихід. Кажуть, у таких випадках відучитися від поганої звички допомагають кісточки чоток.

Візьміть за правило всю домашню роботу, пов'язану з використанням засобів для прання та миючих засобів, робити тільки в рукавичках.

Для термінового виправлення ситуації наносити спеціальне масло для кутикули. На ніч - живильний крем для рук і нігтів, ретельно змащуючи кожен проблемну ділянку шкіри.А щоб запобігти появі всіх цих проблем, запам'ятайте прості правила. Майстру манікюру навіть можна зробити спеціальну пам'ятку для клієнтів:

1. Не гризіть нігті і не використовувати їх в якості будівельного або канцелярського обладнання.

2. Тримайте руки чистими і сухими.

3. Щодня зволожуйте нігті і кутикулу кремом або олією, які містять вітамін Е.

4. Використовуйте для манікюру лише стерильні інструменти і якісні косметичні засоби.

5. Використовуйте рідину для зняття лаку без ацетону.

6. Тримайте нігті від травм і інфекцій.

7. І найважливіше: звертайтеся тільки до професіоналів, будь то лікар-дерматолог або майстер манікюру.


Дата: 22.07.2019 18:43 Переглядів: 569