Як вибрати пилочку для нігтів?

{ $article->title }}

Перш, ніж приступити до манікюру або нарощування, важливо вибрати відповідну пилку для нігтів. І не варто нехтувати даним інструментом, в іншому випадку ви отримаєте неохайний манікюр, расслоившиеся нігті, травмовану нігтьову пластину, кутикулу - і, в результаті, зіпсований настрій і незадоволеного клієнта.

Критерій №1: абразивність

Абразивність- жорсткість пилочки, яка являє собою напилення на пилочку. Вона вимірюється в гритах (кількість частинок абразиву на одиницю площі). Тут варто запам'ятати просте правило – чим менше цифра грит на пилочку, тим вона жорсткіше і грубіше.

Які ж бувають пилочки в залежності від показника грит?

- Від 80 до 150 грит(грубі/coarse)–найжорсткіші пилочки для обпилювання довжини і товщини штучних нігтів (гель або акрил). Не застосовуються для натуральних нігтів!

- Від 180 до 240 грит (середні/medium) – це пилки або шліфувальники, які підходять для укорочення довжини натуральної нігтьової пластини, для обробки поверхні акрилових або гелевих нігтів, для підготовки нігтів до нанесення гель-лаку, акрилу, гелю.

- Від 240 до 600 грит (м'які/fine) - м'які пилки або шліфувальники, які ідеально підходять для додання форми і корекції довжини натуральних нігтів, м'якою шліфування поверхні перед поліруванням.

- Від 1000 грит і більше(ультрам'які/ultra fine) –полірувальники для "запечатування" і глянцевого/матового полірування натуральних нігтів. Нагадують гуму або гумка на дотик.


Критерій №2: основа

Пилочки випускають металеві, скляні, дерев'яні та наждачні (м'які). При цьому кожен з матеріалів володіє характерними властивостями.

- Металеві- занадто грубі і можуть спровокувати розшарування нігтів. Популярність таких пилокобъясняется тим, що вони досить дешеві і довговічні. Однак фахівці нігтьової індустрії не рекомендують використовувати ихдля натуральних нігтів.

- Скляні.Плюси: дуже привабливий вигляд, довговічність, легко миється. Недоліки: через крихкість матеріалу з такими пилочками слід бути гранично обережними, ні в якому разі не піддавати контрастним температур і зберігати в спеціальному чохлі. Не підходять для товстих нігтів.

- Дерев'яні- ці пилочки є найміцнішими з усіх запропонованих на ринку, оскільки в руках майстра вони не будуть вібрувати. З іншого боку, вони найменш гнучкі. Для того щоб трохи згладити цей недолік, виробники зазвичай роблять її напівкруглої форми. Надзвичайно вибагливі у догляді, тому що мити не можна, а потрібно зберігати у спеціальному футлярі. Але зате ідеальні для важкодоступних місць і нігтів на ногах.

- Наждачні на м'якій основі- є найбільш популярними, оскільки не травмують нігтьову пластину і підходять для тендітних і тонких нігтів. Ціна у таких пилок цілком прийнятна, адже для основи використовують дрібну наждачний папір. Термін служби – від 4 до 6 місяців. Саме такий вид пилочок ідеально підходить для підпилювання нарощених нігтів, підготовці до покриття гель-лаком.


Критерій №3: форма

Овальна пилка служить для вирівнювання нігтьової пластини, додання нігтям красивої форми і для укорочування нігтів.

Пилка-бумеранг застосовується, як правило, для обпилювання нарощених нігтів у зоні кутикули.

Прямокутна пилка служить для вирівнювання поверхні нігтя і для надання форми.Правила обпилювання нігтів

1. Ретельно висушити руки. Волога нігтьова пластина більш вразлива до зовнішніх впливів, можуть з'явитися мікротріщини, які призведуть до розшарування нігтів. Тому нігті підпилюють тільки перед процедурою манікюру!

2. Підпилювати ніготь можна лише в один бік. Або вправо, або вліво. А не так як звикли багато: пиляючими рухами з боку в бік, наче перед вам дерево. Таке підпилювання руйнує нігтьову пластину. Тканини нігтя починають кришиться і дають мікротріщини, що надалі веде до розшарування і обламыванию.

3. Підпилювання починайте уздовж бічних ліній нігтя. Це дозволить візуально вирівняти. Потім переходьте до вільного краю. Але рухайтеся в одному напрямку.

4. Якщо ви хочете використовувати баф або шлифовочныепилки, тримайте їх так, щоб вони максимально покривали всю площу нігтя. Тримати потрібно під кутом не менше 45 градусів до пальця, щоб не травмувати шкіру. І не варто тиснути нашлифовочную пилку, від цього нігтьова пластина може сильно стоншена.


Основні помилки, які допускають новачки при виборі пилки:

1. Не цікавляться точної абразивністю пилки, вибирають на дотик.

У результаті вийде, що натуральний ніготь буде оброблятися пилою у 100 грит. Наслідки - травма нігтьової пластини, спилювання верхніх шарів і хворобливі відчуття ще 2-3 дні після такої роботи.

2. Працюють пилою однієї абразивності для різних видів робіт.

Слід розуміти, що технології всі різні, якщо в одній досить м'якого шліфувальника, то для іншої потрібно більш грубе обпилювання. Так, наприклад, для гель-лаку вибирається пилка м'якою зернистості, а для гелю або акрилу потрібна пилка середнього напилення. Некоректна абразивність позначиться не тільки на стан нігтьової пластини, але і на якості вашої роботи. Матеріал не буде добре триматися на тонких і перепиляних нігтях. З'являться "кишені" і "відшарування" - вірні ознаки недостатньої адгезії.Дата: 22.07.2019 18:14 Переглядів: 929