Як відновити нігті після нарощування акрилом?

Як відновити нігті після нарощування акрилом?
Якщо ви коли-небудь робили акрилове нарощування, то знаєте, як воно може змінити на краще ваші нігті та вплинути на їхнє здоров'я.

З одного боку, акрилові нігті надають довжину і міцність. З іншого боку, після їхнього зняття нігті можуть стати крихкими та слабкими. Тож постає питання: чи варто одразу робити новий манікюр, чи краще приділити час відновленню нігтів? Ми сподіваємося, що ви оберете друге.

.

У цій статті ми розповімо, як зміцнити нігті після зняття акрилу і чому важливо робити перерви між нарощуваннями.1. Знімайте з обережністю


Акрилові нігті часто вважають шкідливими для натуральних нігтів, але проблема зазвичай криється не в самому матеріалі, а в процесі його зняття. Акрил кріпиться до нігтя через хімічну реакцію між рідким мономером і порошкоподібним полімером. Після нанесення цього розчину йому надають форму нігтя, де він твердне, перетворюючись на міцне покриття. Однак іноді розчин не повністю прилипає по всіх краях, що може спричинити його відшаровування. У таких випадках багато хто починає колупати акрил, що категорично не рекомендується. Здирання акрилу призводить до ламких і ослаблених нігтів, які потребують зміцнення.

Рекомендуємо починати процес зняття акрилу з того, щоб спиляти якомога більше матеріалу, намагаючись не зачіпати натуральний ніготь. Потім на кожен ніготь потрібно покласти ватний диск, змочений ацетоном, і загорнути його у фольгу. Процес зняття акрилу займає більше часу, ніж гелю, тому потрібне терпіння.

Якщо ви будете терплячі й акуратні під час зняття акрилу, то вам, можливо, не доведеться так сильно турбуватися про те, як зміцнити нігті після його зняття. Однак якщо у вас спочатку особливо тонкі або слабкі нігті, або якщо ви часто носите акрилові нігті, вам можуть допомогти кілька способів для зміцнення нігтів.


2. Приділіть нігтям трохи уваги


Навіть якщо акрил було видалено з особливою ретельністю, нігті все одно потребують додаткового догляду і живлення, щоб залишатися красивими і здоровими. Не забувайте, що ніготь - це як полотно, тому важливо повернути йому ідеальну форму, щоб знову насолоджуватися його досконалістю. Регулярне використання зміцнювального засобу для нігтів допоможе зберегти їх в ідеальній формі між відвідинами салону.


3. Зробіть перерву


Незважаючи на те, що акрилові нігті мають багато переваг, таких як довжина, міцність і довговічність, важливо пам'ятати, що надмірне їхнє використання може призвести до негативних наслідків. Молекули акрилу більші за молекули гелю, що вимагає створення глибших борозенок для зчеплення з натуральним нігтем. Для цього часто використовують кислотні праймери. Це пояснює, чому ваші нігті можуть боліти навіть через день або два після відвідування салону.

Однак болючість не єдиний наслідок використання акрилу. У разі агресивного видалення акрилу і частого його застосування може статися пошкодження матриксу нігтя. Матрикс - це анатомічна частина нігтя, відповідальна за його ріст. Пошкодження матриксу може спричинити різні аномалії, такі як нерівності поверхні, білі плями, горбки і борозенки. Крім того, під час зняття акрилу можна випадково пошкодити кутикулу, що не тільки погіршує зовнішній вигляд нігтя, а й збільшує ризик інфекцій.


4. Розгляньте інший вид нарощування


Якщо після акрилового нарощування ваші нігті стали тонкими, слабкими або болючими, можливо, ви розглядаєте варіант відмовитися від довгих нігтів. Однак є хороші новини: існують альтернативи, такі як нарощування гелем. Цей метод не тільки простіше знімається, ніж акрил, а й може допомогти зміцнити ваші нігті. Розгляньте також нарощування біогелем - це чудова опція для зміцнення нігтів і збереження їхнього здоров'я. 

 

5. Перевірте стан своїх нігтів


Регулярні медичні огляди нігтів також важливі, як і огляд інших частин тіла. Відвідування дерматолога для перевірки стану нігтів рекомендується, щоб виявити приховані зміни, які можуть бути приховані косметикою. Щорічні огляди без покриття на нігтях допоможуть лікарю детально оцінити їхній стан.


Читайте також: Як зміцнити нігті в домашніх умовах: 4 ефективні способи
Дата: 02.07.2024 10:15 Переглядів: 10