Не можна терпіти, якщо гель-лак пече під час сушіння в лампі! Дізнайтеся чому

Не можна терпіти, якщо гель-лак пече під час сушіння в лампі! Дізнайтеся чому
Під час сушіння гель-лаку в лампі багато хто відчуває легке відчуття "печіння" на нігтях. Іноді це злегка неприємно, а часом стає майже нестерпним. Майстри манікюру часто стверджують, що така реакція цілком нормальна. Але давайте розберемося, чи дійсно варто терпіти цей дискомфорт. 

.


Давайте розберемося, чому виникає неприємне печіння під час сушіння гель-лаку під ультрафіолетовою лампою.

По-перше, відчуття печіння пов'язане з процесом полімеризації гель-лаку. Коли гель твердне під впливом UV- або LED-лампи, виділяється тепло, що може викликати неприємні відчуття. Рівень дискомфорту залежить від чутливості нігтьової пластини і товщини нанесеного шару гель-лаку.

По-друге, не варто забувати про безпеку. Якщо печіння стає нестерпним, це може бути сигналом про занадто сильний вплив лампи або індивідуальну непереносимість компонентів гель-лаку. У таких випадках краще проконсультуватися з майстром і, можливо, спробувати іншу марку або тип гель-лаку.

.


Відчувати печіння під час манікюрних процедур - це цілком природно, але важливо вміти справлятися з цим дискомфортом. Не терпіть неприємних відчуттів, оскільки це може призвести до опіків. Щоб полегшити процес, завжди просіть майстра попередити про можливе печіння. Відповідальні фахівці зазвичай роблять це автоматично, але якщо ні, пам'ятайте, що сильне печіння починається приблизно через 3-4 секунди після ввімкнення лампи.

У цей момент можна ненадовго вийняти руку з лампи, подути на нігті або притиснути подушечки пальців до поверхні столу. Після того як неприємні відчуття вщухнуть, поверніть руку в лампу. Якщо гель-лак продовжує викликати печіння, повторюйте ці маніпуляції кілька разів.

Часом нові й особливо потужні лампи для сушіння нігтів можуть надмірно нагріватися, викликаючи дискомфорт. У таких випадках професіонал повинен коригувати інтенсивність тепла, щоб процес не завдавав болю. Важливо пам'ятати, що не варто мучитися, зберігаючи руки під занадто гарячою лампою. Манікюр - це мистецтво, що приносить радість, а не випробування, якому доводиться піддаватися кожні три тижні.  Пам'ятайте, що краса має бути в гармонії з комфортом і здоров'ям.

Якісні лампи для манікюру

---> Купити лампи для манікюру і педикюру за доступними цінами

Дата: 01.07.2024 15:01 Переглядів: 20