Як робити педикюр із покриттям гель-лак - покрокова інструкція

Як робити педикюр із покриттям гель-лак - покрокова інструкція
Однією з головних переваг педикюру з гель-лаком є його стійкість без відколів протягом щонайменше двох тижнів. Однак, з огляду на те, що звичайний педикюр часто тримається набагато довше, ніж манікюр, виникає питання: чи варто витрачати додаткові гроші та час на педикюр з гель-лаком? Давайте розберемося в цьому докладніше, щоб зрозуміти всі нюанси і переваги гель-лакового педикюру. 

 

Що таке педикюр із гель-лаковим покриттям


Педикюр гель-лаком - це процедура нанесення гель-лаку на нігті після проведення спа-педикюру. Гель-лак відрізняється довговічністю і стійкістю як на нігтях рук, так і на нігтях ніг. Гель-лак сушиться за допомогою ультрафіолетової лампи. На відміну від звичайного лаку, сучасний гель-лак, який використовується для педикюру, має широку палітру кольорів і може зберігати бездоганний вигляд на нігтях від двох до чотирьох тижнів. 


Переваги педикюру гель-лаком


- Довговічність. Гель-лак забезпечує довгострокову прикрасу нігтів, зберігаючи яскравий колір і блиск протягом декількох тижнів.

- Зміцнення нігтів. Формула гель-лаку сприяє зміцненню нігтьової пластини, захищаючи її від пошкоджень і ламкості.

- Бездоганний вигляд. Нігті виглядають бездоганно і доглянуто завдяки рівному покриттю і можливості створення різноманітних дизайнів.

- Швидке висихання. Спеціальні лампи для полімеризації дають змогу швидко зафіксувати покриття, скорочуючи час на процедуру.

- Зручність у догляді. Гель-лак легко знімається спеціальними засобами без пошкодження натурального нігтя.

- Можливість корекції. За необхідності можна легко виправити або оновити дизайн без повного видалення гель-лаку.

.


Як робити педикюр із покриттям гель-лак


Гель-лаковий педикюр містить такі етапи:

1. Видаліть старий гель-лак або лак, надайте нігтям бажаної форми та довжини.

2. Акуратно відсуньте кутикули.


3. Відшліфуйте нігті бафом із середньою або дрібною зернистістю.


4. Знежирте нігті від пилу й олії за допомогою безворсових серветок.


5. Після підготовчих процедур слід нанести базу для нігтів відповідно до рекомендацій виробника. Потім необхідно полімеризувати в лампі.


6. Потім кожен ніготь покривається гель-лаком і сушити в лампі.


7. Потім слід нанести топ відповідно до інструкцій виробника і сушити в лампі. Важливо відзначити, що деякі топи можуть залишати липкий шар, який потрібно видалити спиртовим розчином.


8. По завершенні процедури рекомендується масажувати ноги кремом і використовувати масло для кутикули. 

Як довго тримається гель-лаковий педикюр?


Гель-лаковий педикюр, як і манікюр, може триматися від двох тижнів до місяця, за умови регулярного догляду. Він може протриматися до чотирьох тижнів залежно від вибору взуття, стилю активності та швидкості росту нігтів. Однак наявність вологи, хлорованої води або піску (наприклад, на пляжі або в басейні) може прискорити сколювання покриття. 


Висновок


Чи варто робити педикюр гель-лаком? Це залежить від ваших уподобань і цілей. Якщо вам важливо, щоб педикюр мав бездоганний вигляд і тримався не менше двох тижнів, наприклад, для особливого випадку або свята, то гелевий педикюр ідеально підійде. В іншому разі, педикюр зі звичайним лаком для нігтів є швидким і простим способом освіжити зовнішній вигляд нігтів, і його легко можна зняти вдома. Вибір за вами.


Читайте також: Педикюр: Що потрібно знати, види і коли робити цю процедуру
Дата: 20.06.2024 10:01 Переглядів: 72