Жовтий френч із дизайном: нові та стильні ідеї на літо

Жовтий френч із дизайном: нові та стильні ідеї на літо
Французький манікюр - мабуть, найкласичніший і найуніверсальніший вид манікюру всіх часів. Зазвичай це нейтральна однотонна або прозора основа в поєднанні з чіткими білими кінчиками. Однак цього літа жовтий манікюр виходить на перший план, вносячи свіжі та яскраві нотки в традиційний дизайн. Несподіваний колір надає манікюру веселого, теплого і сонячного відтінку, що робить його ідеальним для найспекотнішого сезону року.

.


Ми зібрали нові та стильні ідеї жовтого френча - прокрутіть сторінку, щоб побачити їх.


01 Простий жовтий френч

.


Елегантний манікюр з рожево-нюдовою основою і ніжно-жовтими кінчиками має просто чудовий вигляд. Ідеально підходить для літнього сезону!


02 Жовтий френч із гібіскусом

.


Для створення унікального і стильного образу, спробуйте неоново-жовтий французький манікюр, доповнений яскравими рожевими квітами гібіскуса. 


03 Жовтий френч із крапками

.04 Рожевий лимонад

.


Рожеві та жовті кінчики створюють літній образ, що нагадує про свіжість солодкого рожевого лимонаду.


05 Літній френч у стилі омбре

.06 Французький манікюр із візерунком

.


Якщо ви придивитеся, то помітите, що в цьому манікюрі кінчики нігтів яскравіші. Щоб створити такий ефект, почніть із білих французьких кінчиків і візерунків, а потім покрийте їх жовтим лаком. 


07 Кремово-жовтий френч

.08 Френч манікюр із квітами

.


Для створення більш яскравого і сонячного жовтого французького манікюру, виберіть два відтінки жовтого і додайте кілька квіткових акцентів. 


09 Жовтий френч із фруктами

.


Цей вишуканий жовтий французький манікюр має особливо елегантний вигляд завдяки одному з основних трендів нейл-арту цього літа - фруктовим мотивам.

Гель-лаки жовтого кольору від Global Fashion

 
 
(5)
92 купили
ID: 10992
120 ₴
 
 
 
Дата: 19.06.2024 09:17 Переглядів: 47