Дитячий манікюр

{ $article->title }}

Яка дівчинка не прагне розкрити секрети маминої краси, незважаючи на свій дуже юний вік?! Малята із задоволенням душаться «дорослими» парфумами, намагаються фарбувати губи і повіки, приміряють прикраси і туфлі на підборах... Якщо ви помітили, що інтерес вашої дочки до світу жіночої привабливості носить постійний характер, значить, прийшов час поговорити про основні правила догляду за своїм зовнішнім виглядом. З чого почати? Наприклад, з манікюру.

Навіщо дитині манікюр?

По-перше, дівчинка повинна розуміти, що потрібно доглядати за всім тілом, і руки тому не виключення. Брудні, недоглянуті нігті можуть зіпсувати враження про людину.

По-друге, вчасно не видалені задирки можуть заподіювати дискомфорт, доставляти больові відчуття і стати причиною запальних процесів на пальцях дитини.

Ще одна причина, яка є явним показником на користь дитячого манікюру, – онихофагия (звичка гризти нігті). Як показує статистика, таким симптомом порушення поведінки страждають приблизно 30% дітей у віці 6-10 років. Оригінальний дизайн нігтів допоможе юної модниці швидше позбутися від цієї шкідливої звички.

З якого віку можна починати робити манікюр дитині? Якщо мова йде про гігієнічному манікюрі (дизайну), то процедуру можна виконувати, коли у дитини виникне таке бажання. Як правило, це відбувається у віці 5-7 років.

Пам'ятайте, що до підліткового віку (13-15 років) йде процес формування нігтьової пластини, тому виконувати процедуру обрізного манікюру не рекомендується.

Дітям у віці від 5 до 15 років можна запропонувати 2 варіанти манікюру: класичний та європейський. Процедура європейського манікюру менш травматична для дитини, оскільки маніпуляції з кутикулою виробляються з допомогою апельсинової палички.

Техніка виконання манікюру:

  • інструменти обробляються спеціальними розчинами, а руки дитину і майстри — спреєм-антисептиком;
  • трохи вкоротити нігті, надати їм однакову довжину і форму можна за допомогою скляної пилочки. Якщо така процедура доставляє дискомфорт дитині, замініть пилку манікюрними щипчиками;
  • задирки віддаляються щипчиками. Якщо шкіра дитини надто пересушена, помістіть його руки в ванночку з теплою водою з додаванням відварів трав на кілька минут;
  • краї кутикули відсуваються дерев'яної палочкой;
  • наноситься крем і виконується легкий масаж рук;
  • нігті покриваються безбарвним лаком, при бажанні виконується нейл-арт. Для урочистого випадку можна нанести на нігті декоративні елементи у вигляді каменів або блискіток. Бажано використовувати лаки на основі води.

Процес виконання дитячого манікюру для дівчаток вимагає обережності і особливої вправності. Бажано проводити процедуру кожні 12-15 днів. Якщо є можливість, водите дитини в салон. Красиві доглянуті ручки будуть для дівчинки хорошим приводом дбайливо ставитися до своїм нігтям, зроблять її більш уважною і вимогливою до власного зовнішнього вигляду.Дата: 22.07.2019 15:14 Переглядів: 496