Трендовий манікюр на квадратні нігті: нові ідеї на літо 2024

Трендовий манікюр на квадратні нігті: нові ідеї на літо 2024
Якщо ви любите короткі квадратні нігті або віддаєте перевагу нарощуванню XL, ось 10 ідей квадратного манікюру для літа, які вам точно захочеться носити не тільки в цей сезон, а й цілий рік.


01 Рожевий мармуровий манікюр

.


Рожевий мармуровий манікюр - це чудовий приклад того, як можна створити сміливий і елегантний образ.

                                                               
02 Натхнення кавуном

.


Ніщо так не говорить про літо, як соковита скибочка кавуна, і ви можете повторити це відчуття на своїх нігтях, не переборщуючи з буквальним змістом. Це поєднання насичених і пастельних рожевих і зелених відтінків ідеально підходить для літа.

 
03 Манікюр із тільдами

.


Незграбні кінчики квадратних нігтів створюють стильне полотно для більш округлих прикрас, таких як витончені завитки і тільди, представлені тут. Для стриманого образу використовуйте м'які пастельні тони, такі як рожевий і жовтий. Якщо хочете чогось більш сміливого, спробуйте блакитний і зелений. 
05 Квіткові композиції

.


Витончені квіткові візерунки і стрази, а також маленькі зірочки і дельфіни будуть ідеально гармоніювати з будь-яким образом. 


06 Лавандовий дим

.


Лавандовий відтінок - це вишуканий і витончений колірний акцент, який напевно стане вашим новим фаворитом. 


07 Акварельний манікюр

.


Акварельні нігті можуть виглядати як справжній витвір мистецтва.


08 Тонкий френч

.


Желейні нігті здається надовго залишаються в тренді, а цей мандариново-фіолетовий мікрофренч ідеально підходить для літа, щоб надати їм нового вигляду. 


09 Голографічний манікюр

.10 Пастельні відтінки

.


У теплі місяці сміливі та яскраві відтінки часто стають справжнім трендом, проте пастельні гель-лаки, за грамотного підходу, можуть бути не менш вражаючими. Спробуйте створити ефектні градієнтні нігті, змішуючи різноманітні відтінки - рожевий, блакитний, жовтий, фіолетовий - на ніжній, молочній основі. 
Дата: 14.06.2024 09:11 Переглядів: 1282