Як правильно підпилювати нігті в домашніх умовах - покрокова інструкція

Як правильно підпилювати нігті в домашніх умовах - покрокова інструкція
Багато хто з нас вчиться підпилювати нігті, просто спостерігаючи за іншими. Хоча на перший погляд цей процес здається досить простим, він має свої унікальні тонкощі й особливості. Щоб підняти рівень домашнього манікюру до нових висот, важливо освоїти і поліпшити цю навичку. Втім, хоча домогтися салонної якості вдома непросто, наші професійні поради з підпилювання нігтів допоможуть вам наблизитися до бажаних результатів. 


Для початку виберіть форму нігтів


Як і під час вибору багатьох інших аспектів зовнішності, як-от зачіски чи макіяжу, вибір форми нігтів часто найкраще ґрунтувати на тому, що дала вам природа, особливо якщо ви тільки починаєте займатися манікюром удома. Хоча ми завжди за те, щоб ви експериментували і слідували останнім трендам, новачкам може бути простіше почати з імітації природної форми своїх нігтів, поки вони не навчаться більш впевнено поводитися з пилкою.

Форма нігтів - це не тільки справа смаку, а й питання адаптації до природних особливостей нігтьового ложа. Щоб визначити ідеальну форму, зверніть увагу на лінію, де закінчується нігтьове ложе і починається вільний край нігтя. Якщо ця лінія пряма, то вам підійде форма «м'який квадрат». Якщо ж краї нігтьового ложа згинаються до боків, краще вибрати округлу або овальну форму. Ось кілька ідей щодо вибору форми нігтів:

- Квадрат
- Балерина
- Мигдаль
- Загострений мигдальІнструменти


- Пилка для нігтів (для тонких і ламких нігтів - 240-300 грит, для натуральних здорових нігтів - 180-240 грит)


- Баф для шліфування

Як підпилювати нігті


1. Почніть із кута і рухайтеся до середини

.


Підпилювання нігтів без системи і послідовності може здаватися простою справою, але для професійного результату необхідна чітка стратегія. Завжди починайте обробку із зовнішнього краю нігтя, плавно просуваючись до його центру. Уявіть, що ваш ніготь розділений на дві частини. Багатьом зручніше спочатку відформувати ліву сторону, а потім праву, щоб домогтися ідеальної форми.
Звертайте увагу на положення рук у процесі. Коли ви підпилюєте нігті, намагайтеся тримати руку так, наче хтось інший працює над формою ваших нігтів: кінчики пальців мають бути спрямовані до вас, а не від вас. Це допоможе досягти більш акуратного і професійного результату.


2. Визначте краї

.


Ви коли-небудь помічали, як у салоні майстер приділяє більше часу формуванню та підпилюванню нігтів, ніж безпосередньо фарбуванню? За цим стоїть важлива причина: поспіх може призвести до неакуратного або недбалого результату. Пам'ятайте мудрі слова: тільки практика робить майстра, тож не поспішайте під час підпилювання нігтів, щоб уникнути їхнього пошкодження. Почніть повільно й акуратно, перевіряючи форму кожного нігтя, піднімаючи пальці та переконуючись, що кінчики мають ідеальний вигляд. Терпіння і стабільність - запорука успіху в цьому делікатному процесі.
Також не забувайте дотримуватися техніки підпилювання «від кута до середини». Поширена помилка - пиляння нігтя «вперед-назад», що може призвести до його розшарування і пошкодження. Пиляйте ніготь тільки в одному напрямку, щоб захистити його структуру.


3. Шліфування нігтів

.


Використовуйте баф з дрібною абразивністю (280 або 500 грит) для акуратного згладжування країв і усунення дрібних нерівностей або шорсткостей.


4. Останній етап

.


Вам не потрібно бути професіоналом, щоб манікюр виглядав як салонний. Обзаведіться правильними інструментами і навичками поводження з пилочкою, уникайте поширених помилок - і ваші нігті отримають ідеальну форму, як у професіонала. 

40 купили
ID: 12620
6 ₴

Питання-відповідь


Коли краще підпилювати нігті - на вологі чи на сухі?

Підпилювати нігті рекомендується тільки коли вони сухі. Вологі нігті абсорбують воду, і їх підпилювання в такому стані може збільшити їхню схильність до ламкості.

Яка форма нігтів підходить для новачків?

Кругла форма нігтів - ідеальний варіант для тих, хто тільки починає займатися манікюром, оскільки вона гармонійно поєднується з природною лінією нігтьового ложа. Завдяки своїй природності, ця форма полегшує виконання манікюру в домашніх умовах, роблячи процес доступним і приємним.
 

---> Купити пилочки для нігтів за доступними цінами - відкрити каталог

Дата: 05.06.2024 09:52 Переглядів: 24