Як правильно доглядати за кутикулою в домашніх умовах?

Як правильно доглядати за кутикулою в домашніх умовах?
Якщо ви схожі на нас, то, найімовірніше, не приділяєте багато уваги своїм кутикулам, хіба що в манікюрному салоні, коли вас запитують, чи хочете ви їх обрізати. Однак кутикули виконують дуже важливу функцію і відіграють ключову роль у здоров'ї нігтів.

Кутикула - це захисне ущільнення нігтя, яке подібне до затирання між плитками в душі. Вона запобігає проникненню води, вологи та мікроорганізмів у нігтьовий блок.


Що таке кутикула?


Кутикула - це тонкий шар омертвілої шкіри, який оточує основу нігтя, захищаючи нігтьове ложе від бактерій та інших шкідливих елементів, здатних негативно вплинути на матрицю нігтя. На щастя, догляд за кутикулою в домашніх умовах не обов'язково має бути складним.

Продовжуйте читання, щоб дізнатися шість перевірених порад і рекомендацій від експертів з догляду за кутикулою, які допоможуть вашим нігтям залишатися здоровими і красивими.

.1. Не видаляйте...


Манікюр у салоні часто передбачає агресивне видалення кутикули за допомогою щипчиків або хімічних засобів, що може завдати шкоди. Насправді, збереження кутикули в неушкодженому стані знижує ризик інфекцій і захищає нігтьове ложе, що особливо важливо для підтримки здоров'я нігтів.


2. Замість видалення акуратно відсуньте кутикулу назад


Відрослі кутикули можуть мати неакуратний вигляд, і оскільки повністю видалити їх неможливо, найкраще акуратно відсунути їх назад. Важливо правильно виконати цю процедуру. Агресивне натискання, наприклад, металевим інструментом або апельсиновою паличкою, може пошкодити матрицю нігтя - центр його росту.

Матриця - це невелика півмісяць біля основи нігтя, яка відповідає за формування твердої нігтьової пластини. Сильне травмування кутикули, розташованої над матрицею, може призвести до зростання нігтя з нерівностями і горбками.

Замість цього використовуйте мочалку, щоб акуратно відсунути кутикулу під час прийняття душу. Після цього нанесіть зволожувальну олію або крем для кутикули. Такий підхід допоможе зберегти нігті здоровими та красивими.


3. Щодня зволожуйте


Турбота про кутикулу та її зволоження мають стати обов'язковою частиною вашої щоденної рутини. Експерти рекомендують включити цю процедуру в щоденні ритуали, як-от душ або вмивання обличчя, щоб не забувати про це. Зволоження кутикули є ключем до її здоров'я і краси. Це найпростіший спосіб підтримувати її в хорошому стані.

Для зволоження кутикули краще використовувати олії, оскільки вони краще вбираються в тканину кутикули, ніж креми. Наголошуємо, що вибір засобу має значення. Щоб досягти максимального ефекту, наносьте олію для кутикули одразу після контакту нігтів з водою, наприклад, після миття рук або душу. Це допоможе запечатати всю вологу, що вже знаходиться в кутикулі, зберігаючи її здоров'я і пружність.

Спробуйте використовувати олію для кутикули з піпеткою з ароматом кавуна, від Global Fashion. Це ніжний і живильний засіб, розроблений спеціально для догляду за ламкими, пошкодженими нігтями і сухою шкірою. Уже після кількох застосувань він помітно пом'якшує кутикулу і відновлює нігтьову пластину.

Збагачена вітамінами А і Е, олія містить натуральні компоненти і смолу мастикового дерева. Цей засіб ефективно живить і відновлює нігті, запобігає сухості, тріщинам, шаруванню та ламкості. В результаті ваші нігті стають міцними і здоровими.

4. Обов'язково робіть масаж


Крім простого нанесення олії, рекомендується приділити кілька додаткових секунд на масаж і втирання олії в шкіру та нігтьове ложе. Цей простий крок значно підвищує засвоюваність продукту, дозволяючи всім вітамінам і поживним речовинам, що містяться в ньому, ефективніше проникати в потрібні ділянки. Масаж також сприяє поліпшенню кровообігу, що є ще одним важливим фактором для здорового росту нігтів.

5. Використовуйте вазелін


Застосовуйте олію для кутикули, як зазвичай, потім наносьте тонкий шар вазеліну і залишайте на ніч. (Можна навіть надіти бавовняні рукавички, щоб посилити ефект).

6. Ніколи не кусайте і не відривайте кутикули


Зволожуйте кутикулу, щоб уникнути її відшарування, що полегшить формування висячого нігтя. Це ще одна причина піклуватися про кутикулу. Ділянки кутикули, що відшарувалися, часто стають об'єктом кусання та колупання, тому запобігання їхній появі - найкраща стратегія. Оскільки кусання або відривання можуть призвести до інфекції, адже мікроорганізми з ротової порожнини можуть перенестися на палець, це варто враховувати.

---> Купити олію для кутикули - відкрити каталог

Дата: 21.05.2024 11:26 Переглядів: 17