Фарбування волосся в стилі омбре

{ $article->title }}

Омбре — це останній писк моди. У перекладі з французької мови слово «омбре» має значення «затемнений, з тінню». Ефект, що досягається при такому фарбуванні, схожий на ефект вигорілих волосся.

Тобто класичне фарбування омбре — це освітлення кінчиків з плавним переходом до темних коренів. Як правило, кінчики освітлюються до 8 тонів, проміжний колір — до 4, а коріння залишаються недоторканими або ж їм надають більш темний відтінок, контрастує зі світлими кінчиками.

Але, крім цього, існують ще способи фарбування волосся в такому стилі.

Класичне омбре

Характеризується двох тональним фарбуванням з рівномірним переходом, так, щоб лінія переходу двох кольорів була слабкою, плавною.

Так як це класика, кольору, як правило, підбираються наближені до природних відтінків, наприклад: русые; медовые; кофейные; шоколадні.

При фарбуванні можна вибрати відтінок, який буде прикореневих, а яким пофарбувати кінчики.

Зворотне омбре

Трохи менш популярний варіант. Процес, техніка і вибір відтінків аналогічний класичному омбре. Але різниця в послідовності кольорів.

Тобто у разі зворотного омбре ближче коренів розташовується світлий відтінок, а на кінчиках — темний.

Вінтажне омбре

Дана техніка фарбування схожа на класичний варіант омбре, але в разі вінтажного омбре упор робиться на створення ефекту відросло волосся біля коренів. Грань багатьом тонше, зовсім непомітна.


Поперечний омбре

Техніка фарбування досить складна і вимагає навичок і знань. Суть поперечного омбре полягає в дуже плавний перехід від світлого до більш насиченого.

Щоб досягти однорідного кольору на кінчиках застосовують мінування на обраному клієнткою рівні і розтушовують.

Кольорове омбре

Подібна техніка дозволяє розгулятися фантазії і вибрати будь-який, навіть самий незвичайний відтінок. При цьому може використовуватися відразу кілька кольорів і їх відтінків. Таке фарбування можна виконати за допомогою професійної фарби або ж з допомогою пастелі для волосся.

Дуже красиво виглядають сині кінчики на каштанових волосся. Тренд в кольоровому омбре — це рожеві, бузкові, сині й лілові відтінки в поєднанні з природним каштаном або чорним кольором волосся. Так, можна вибрати як будуть розташовуватися кольору, їх послідовність і ширину прядок.

Дата: 22.07.2019 15:00 Переглядів: 466