Манікюрна витяжка 858-5 3 мотори 60 Вт: ідеальний інструмент для якісного манікюру

Манікюрна витяжка 858-5 3 мотори 60 Вт: ідеальний інструмент для якісного манікюру
Манікюрна витяжка - невід'ємний інструмент для професійних майстрів манікюру, що відіграє ключову роль у забезпеченні здоров'я як майстра, так і клієнта. Цей пристрій оптимізує процес манікюру, ефективно усуваючи найдрібніший пил і шкідливі випаровування, що виникають під час обробки нігтів. Таким чином, він забезпечує безпечне та гігієнічне робоче середовище.
Якщо ви в пошуку якісного пилососа для нігтів, рекомендуємо звернути увагу на витяжку для манікюру 858-5 з 3 моторами.


Манікюрна витяжка 858-5 3 мотори 60 Вт


Пилозбірник для манікюрного столу 858-5, 3 мотори, 60 Вт являє собою інноваційний пристрій, розроблений спеціально для ефективного очищення нігтів, покритих гель-лаком, гелем або акрилом. Сучасний дизайн цього приладу забезпечує ефективне всмоктування дрібних частинок пилу, створюючи чисте і здорове робоче середовище.

Використання пилозбірника гарантує, що робочий простір залишиться в ідеальній чистоті, сприяючи високій якості манікюру без дискомфорту, викликаного пилом у повітрі. Цей прилад ідеально підходить як для салонів краси, так і для домашнього використання, забезпечуючи професійний рівень чистоти та комфорту під час процедур догляду за нігтями.

Характеристики


Витяжка для манікюру 858-5, 3 мотори, 60 Вт має стильний і компактний дизайн, роблячи її ідеальною для будь-якого манікюрного приміщення.

.


М'яка оббивка надає не тільки вишуканого вигляду, але також забезпечує комфорт для рук клієнта, надаючи приємні відчуття під час манікюрних процедур.

Верхня частина пилососа виконана з міцного поєднання пластику і вінілу, що надає йому міцність і стійкість. Цей матеріал полегшує процес очищення та дезінфекції, забезпечуючи не тільки ефективність пристрою, а й високі стандарти гігієнічності в манікюрному салоні. Пристрій не тільки функціональний, а й легко обслуговується, що робить його незамінним аксесуаром для підтримки бездоганного порядку і чистоти в салоні.

.


Пилосос для манікюру оснащений 3 моторами, що забезпечують ефективне видалення пилу. Частинки пилу, що накопичилися, збираються в спеціальному мішку, який легко можна замінити або ретельно очистити шляхом прання. Унікальний пилозбірник для нігтів оснащений потужним двигуном, що забезпечує безшумну роботу на низькому рівні шуму.

.


.Переваги витяжки для манікюру 858-5 3 мотори 60 Вт


✅ Висока потужність 60 Вт

✅ 3 потужних мотора

✅ Компактний і стильний дизайн

✅ Низький рівень шуму

✅ Ефективно видаляє надлишки пилу і тверді частинки

✅ Легко транспортується

✅ М'яка оббивка спеціально розроблена для комфорту клієнтів і легко чиститься

.


Витяжка для манікюру 858-5, 3 мотори, 60 Вт - ідеальне рішення для безпечного і якісного манікюру!

8 купили
ID: 20870
 
Дата: 02.05.2024 15:11 Переглядів: 3