Нарощування нігтів полігелем на верхні форми: покрокова інструкція та особливості роботи

Нарощування нігтів полігелем на верхні форми: покрокова інструкція та особливості роботи
Нарощування нігтів полігелем - це інноваційна технологія в галузі нігтьового сервісу, яка поєднує в собі найкращі якості акрилу і гелю, пропонуючи високу міцність, гнучкість і легкість у роботі.


Що таке полігель


Полігель являє собою гібридний матеріал, який не тільки забезпечує довговічне покриття, а й менше шкодить натуральним нігтям порівняно з традиційними методами нарощування.

.


Переваги полігелю


Міцність і гнучкість: Полігель поєднує в собі міцність акрилу і гнучкість гелю, забезпечуючи довговічне покриття без тріщин і сколів.

Легкість у нанесенні: Матеріал не тече і не розпливається, що полегшує роботу майстра і дає змогу створювати ідеально рівні та гладкі нігті.

Мінімальний запах: Порівняно з акрилом, полігель має незначний запах, що робить процес нарощування комфортнішим.

Безпека: Матеріал менш агресивний для натуральних нігтів і шкіри навколо них.

Можливість моделювання: Полігель дає змогу легко формувати як довжину, так і форму нігтя, відкриваючи широкі можливості для дизайну.


Нарощування нігтів полігелем на верхні форми


1. Підготовка нігтів до нарощування

- Манікюр: Почніть з формування контуру нігтів за допомогою пилочки, вибравши бажану форму. Обережно відсуньте кутикулу за допомогою апельсинової палички або спеціального інструменту, щоб забезпечити акуратний вигляд і максимальний простір для покриття.


- Зняття блиску: Делікатно обробіть поверхню кожного нігтя бафом. Це допоможе прибрати природний блиск і зробити поверхню нігтя трохи шорсткою, що поліпшить зчеплення з покриттям.


- Нанесення знежирювача: Протріть нігті спеціалізованим засобом для знежирення. Цей крок допомагає видалити будь-які залишки жиру, вологи і пилу, гарантуючи чисту і суху поверхню для нанесення праймера.

- Нанесення праймера: Праймер слід наносити тонким шаром, уникаючи потрапляння на кутикулу і шкіру навколо нігтя, щоб запобігти можливому подразненню.

.2. Після того як праймер повністю висохне, акуратно нанесіть тонкий шар бази від Global Fashion. Для її повної фіксації під УФ-лампою потужністю 36 Вт потрібно 60 секунд. У разі використання CCFL або LED/УФ-лампи достатньо всього 20 секунд, щоб база ідеально застигла.


3. Виберіть ідеальну форму для підготовлених нігтів.

1468 купили
ID: 12137
82 ₴

4. Підготуйте пензель середнього розміру для роботи з гелем або акрилом. Якщо такий відсутній, скористайтеся шпателем або силіконовим пензлем.


5. Акуратно видавлюйте кульку полігелю і за допомогою шпателя ретельно розподіляйте її по формі. Для запобігання прилипання акригелю до пензля під час нанесення, рекомендуємо попередньо змочити пензель знежирювачем. При нанесенні полігелю пензель не притискається занадто сильно, а розподіляється м'яко і делікатно для рівномірного розподілу.


6. Прикладіть форму до нігтя, акуратно скорегуйте полігель, що розтікся, біля кутикули, бічних валиків і вільного краю, забезпечуючи бездоганний результат.

7. Нігті необхідно сушити в лампі - в LED-лампі протягом 30 або 60 секунд (залежно від потужності лампи), в УФ-лампі - протягом 2 хвилин.


8. Далі потрібно зняти форми, за допомогою пилки (180/240) і бафа надати нігтям бажаної форми.

.9. Нанесіть декоративне покриття і топ і сушіть у лампі.

.


.

Коли використовувати полігель для нарощування нігтів


1. Клієнтка має проблемні та слабкі нігті або від природи схильні до трапецієподібної форми, але хоче отримати гладку, тонку, ультраміцну та вологостійку основу для манікюру з гель-лаком;     

2. Коли необхідно усунути тріщини і відколи на штучних або натуральних нігтях;

3. Полігель створює надійний щит від агресивних і негативних зовнішніх впливів (постійний контакт з побутовою хімією, водою, професійними мийними та іншими хімічними засобами тощо);

4. Майстер не бажає витрачати час, сили і матеріали, щоб вирізати посмішку для французького манікюру;

5. Часто виникає необхідність створити дизайн у стилі кольорових або багатобарвних френч-гелів, але при цьому не потрібні пігменти або барвники. Рішення просте: можна змішати полігель з будь-яким відтінком гель-лаку з палітри майстра і втілити в життя будь-яку примху клієнта;

6. Полігель не менш приємний під час корекції нігтів, сформованих за його допомогою. Метод повністю ідентичний роботі з гелями й акрилами і не потребуватиме від майстра додаткових витрат як на рідини, так і на інструменти та техніки.


ЧАВО


Як зняти полігель з нігтів?


Уникайте агресивних методів видалення. Хоча домашні комплекти пропонують інструкції з видалення полігелю за допомогою пилки й ацетону, краще довірити цю процедуру професіоналам у салоні, щоб гарантувати безпеку і здоров'я ваших нігтів.


Чи шкідливий полігель для нігтів?


Використання полігелю не завдає шкоди нігтям, якщо дотримуватися техніки його коректного зняття. Однак важливо іноді влаштовувати перерви в його застосуванні, як і у випадку з будь-якими іншими лаками або зміцнювальними засобами. Це надасть чудову можливість приділити увагу якісному догляду за нігтями, а також зайнятися відновленням від втрати вологи і виправленням можливих пошкоджень.


Кому варто використовувати полігель?


Якщо вас турбують запахи і хімічні речовини, полігель може стати ідеальною заміною акриловим нарощуванням. Цей матеріал не тільки пропонує триваліший термін служби порівняно зі звичайними гель-лаками, а й чинить менший вплив на натуральні нігті, знижуючи ризик їхнього пошкодження. Тож якщо ви перебуваєте в пошуку надійного і гнучкого рішення для зміцнення нігтів, яке перевершує традиційні гелі та акрил, і ваші нігті в хорошому стані, то безперечно варто розглянути можливість використання полігелю.

---> Класичний полігель для нарощування нігтів - відкрити каталог

---> PolyGel від Global Fashion - відкрити каталог

---> Світловідбивний полігель - відкрити каталог

---> Полігель із глітером - відкрити каталог

---> Полігель із шимером - відкрити каталог

Дата: 11.04.2024 11:40 Переглядів: 38