Апарат для манікюру і педикюру ZS-711 65W 35000 об/хв: топова модель від Global Fashion

Апарат для манікюру і педикюру ZS-711 65W 35000 об/хв: топова модель від Global Fashion

Апарат для манікюру і педикюру Global Fashion ZS-711 65W 35000 об/хв


Топова модель від Global Fashion - професійний апарат для манікюру і педикюру ZS-711. Цей інструмент встановлює нові стандарти якості в галузі догляду за нігтями. З потужністю 65 Вт і швидкістю до 35000 обертів за хвилину, ZS-711 ідеально підходить для апаратного манікюру і педикюру, а також для корекції та моделювання гелевих і акрилових нігтів.

.


ZS-711 швидко завоював довіру та популярність на ринку завдяки своїй неперевершеній продуктивності та надійності. З ним кожна процедура догляду за нігтями стає професійною, швидкою та якісною. Незалежно від того, чи потрібно вам доглядати за нігтями в салоні або вдома, ZS-711 гарантує бездоганний результат.

Характеристики


Машинка для манікюру і педикюру ZS-711, 65 Вт, 35000 обертів за хвилину, являє собою поєднання компактності, елегантного дизайну і оптимальної ваги. Доступний у двох вишуканих відтінках - рожевому та білому, цей апарат стане не тільки функціональним інструментом, а й стильним аксесуаром, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи йому вишуканості та витонченості.

.


Професійний апарат для манікюру і педикюру ZS-711, 65 Вт, 35000 об/хв, забезпечує комфортну обробку нігтів. Його низький рівень вібрації і вбудована ручка з охолодженням роблять процес манікюру приємним і безпечним. Цифровий дисплей відображає поточну швидкість обертання насадок, що робить роботу майстра більш зручною і точною. Функція захисту від перевантаження автоматично вимикає пристрій у разі перегрівання, забезпечуючи безпеку як для користувача, так і для самого інструмента.

.


.


Фрезер для манікюру ZS-711 являє собою надійний пристрій, оснащений ручкою, виготовленою з якісних матеріалів. Її оптимальна вага забезпечує легкість перенесення в будь-якому положенні, а також мінімізує вібрацію під час роботи, забезпечуючи комфортний досвід використання.

.


Завдяки високій міцності матеріалів, з яких ручка виготовлена, апарат для манікюру готовий служити довгі роки, зберігаючи свою ефективність і надійність.
.


Потужний апарат для манікюру ZS-711, 65 Вт ідеально підходить як для салонного, так і для домашнього використання.

Ба більше, різноманітність насадок, включених до комплекту, відкриває безліч можливостей, забезпечуючи легкість у досягненні бездоганного догляду за нігтями.

.Переваги професійного апарату для манікюру і педикюру Global Fashion ZS-711 65 Вт 35000 об/хв


✅ Якісна збірка

✅ Потужний

✅ Компактна і надійна конструкція

✅ Захист від перегріву

✅ Низький рівень шуму та вібрації

✅ Оптимальна вага

✅ Потужна ручка

✅ Ручка з охолодженням

✅ Оптимальна вага ручки, зручна для роботи в будь-якому положенні (156 гр)

✅ Співвідношення ціни та якості

.


.


Інструкція із застосування

1️⃣ Помістіть пристрій на суху та стійку поверхню.

2️⃣ Підключіть ручку до джерела живлення. За необхідності встановіть ножну педаль, щоб активувати ножний режим.

3️⃣ Перед запуском апарата вставте насадку в ручку. Цей крок має вирішальне значення для безпеки та правильної роботи обладнання.

4️⃣ Виберіть потрібний варіант: ножний або ручний.

5️⃣ Підключіть пристрій до джерела живлення та увімкніть його, натиснувши кнопку увімкнення.

6️⃣ Встановіть бажану швидкість обертання.

7️⃣ Перемикайте реверс у вимкненому режимі.

8️⃣ Після закінчення процедури встановіть швидкість на нуль, потім вимкніть прилад за допомогою кнопки і відключіть його від мережі.

.

Ідеальний манікюр завжди починається з використання якісного апарату для манікюру.

Товары из этой категории

Дата: 05.04.2024 10:06 Переглядів: 9