Апарат для манікюру і педикюру ZS-602 45W 35000 об/хв: висока якість

Апарат для манікюру і педикюру ZS-602 45W 35000 об/хв: висока якість

Апарат для манікюру і педикюру ZS-602 45W 35000 об/хв


Апарат для манікюру і педикюру ZS-602, 45W, 35000 об/хв, ідеально підходить для широкого спектра завдань, включно з корекцією форми нігтів, підпилюванням і вирівнюванням акрилових, гелевих і натуральних нігтів. Апарат має високу ефективність під час швидкої обробки кутикули та видалення омертвілої шкіри. У педикюрі його рекомендується використовувати рідше, застосовуючи під час простіших процедур. Цей інструмент забезпечує довгий термін служби, підтверджуючи свою надійність.

Характеристики


Фрезер для манікюру ZS-602 вражає своїм сучасним і стильним дизайном, виконаним із високоякісних матеріалів. Пристрій оснащений інноваційними функціями, зосередженими на зручності використання. На передній частині блоку розташовані перемикач напрямку обертання насадки, ругулятор швидкості обертання, регульований легким поворотом зліва направо.
Особливу увагу приділено універсальності пристрою за допомогою перемикача ручного режиму і режиму за допомогою педалі (FOOT/HAND), яка забезпечує комфортне використання як ногами, так і руками. Крім того, спеціально розроблений тримач для ручки, передбачений для зручного зберігання ручки мікродвигуна. Фрезер для манікюру ZS-602 поєднує в собі стиль, функціональність і практичність, роблячи процес догляду за нігтями ще більш приємним і ефективним.

.


Машинка для манікюру і педикюру ZS-602, 45 Вт, 35000 об/хв, оснащена потужною ручкою, яка забезпечує ефективну роботу без перегріву. Її оптимальна вага забезпечує легкість у будь-якому положенні, забезпечуючи відмінну стійкість і мінімізуючи вібрації під час роботи. Міцна конструкція ручки гарантує довговічність і надійність інструменту. Крім того, ручка оснащена вбудованою системою безпеки, що запобігає перевантаженню і забезпечує безпеку в процесі використання.

.Фрезер для манікюру ZS-602, 45 Вт, працює зі швидкістю до 35000 обертів за хвилину. Така продуктивність не тільки значно скорочує час, необхідний для виконання манікюру, а й гарантує результат, гідний захоплення.

Також різноманітність насадок, включених до комплекту фрезера, надає широкі можливості для досягнення ідеальних результатів при догляді за нігтями.

..


..Переваги фрезера для манікюру і педикюру ZS-602 45Вт 35000 об/хв


✅ Якісна збірка

✅ Високі обороти в хвилину і потужність

✅ Компактний і стильний дизайн

✅ Функція реверсу

✅ Низький рівень шуму і вібрації

✅ Потужна ручка

✅ Оптимальна вага ручки, зручний для роботи в будь-якому положенні (205 гр)

✅ Співвідношення якості та ціни

.


..


Апарат для манікюру і педикюру ZS-602, 45 Вт, 35000 об/хв - ідеальний вибір для майстрів манікюру, яким потрібна надійна продуктивність і довговічність для тривалих робочих сесій.

✅ Купити фрезер для манікюру ZS-602, 45 Вт, 35000 об/хв можна всього за кілька кліків!


Дата: 27.03.2024 09:25 Переглядів: 6