Апарат для манікюру і педикюру Strong Max 211 65W 35000 об/світ: кращий вибір майстрів манікюру

Апарат для манікюру і педикюру Strong Max 211 65W 35000 об/світ: кращий вибір майстрів манікюру

Професійний апарат для манікюру і педикюру Strong Max 211 65W 35000 об/хв


Апарат для манікюру і педикюру Strong Max 211, 65 Вт, 35000 об/хв являє собою професійне обладнання, яке завоювало широку популярність серед фахівців манікюрної індустрії. Розроблений спеціально для виконання різних процедур манікюру і педикюру, цей прилад забезпечує високу ефективність і точність у роботі.

Strong Max 211 ідеально підходить для корекції нігтів, підпилювання гелевих і акрилових матеріалів, обробки кутикули і вирівнювання нігтьової пластини. У процесі педикюру він також відмінно підрівнює нігті, видаляє огрубілу шкіру і сухі мозолі, забезпечуючи високий стандарт якості послуг.

Характеристики


Апарат для манікюру і педикюру Strong Max 211, 65Вт, 35000 об/хв, не тільки ефективний у роботі, але також вражає своїм компактним і практичним дизайном, який ефективно використовує простір на манікюрному столі.

.


Основні функціональні кнопки розміщені стратегічно на блоці управління: кнопка HAND/FOOT розташована зліва, а кнопка регулювання напрямку обертання - справа. Ця зручність у використанні дає змогу майстру легко перемикатися між функціями, не відволікаючись від процесу.

.


Однією зі значних переваг цієї машинки для манікюру є мінімальний рівень шуму і вібрації. Це досягається завдяки наявності чотирьох підшипників, що забезпечують плавний і безшумний хід фрези. Цей аспект зробить процедуру манікюру комфортнішою як для майстра, так і для клієнта.


.


Апарат для манікюру і педикюру Strong Max 211, 65 Вт, 35000 об/хв вражає своєю інноваційною ручкою із серії Strong. Її ергономічний дизайн ідеально лежить у руці, забезпечуючи оптимальний комфорт під час процедури. Унікальна ручка обладнана подвійною системою фіксації, що гарантує надійну установку насадки і виключає випадкове обертання під час роботи. Такий підхід забезпечує найвищу ефективність і чудові професійні результати у сфері манікюру.
.

Машинка для манікюру Strong Max 211, 65W, 35000 об/хв, оснащена різноманітними насадками, спеціально розробленими для ефективного та зручного виконання різноманітних процедур з догляду за нігтями. Незалежно від того, чи потрібно вам акуратно підрівняти краї нігтів, видалити кутикулу або виконати інші манікюрні процедури, Strong Max 211 забезпечить високу продуктивність і точність, роблячи процес догляду за нігтями легким і приємним.

.Ножна педаль також призначена для полегшення зусиль і спрощення роботи.

.Переваги апарату для манікюру і педикюру Strong Max 211 65 Вт 35000 об/хв


Якісна збірка

✅ Кількість оборотів в хвилину і висока потужність (потужність апарату дозволяє використовувати його як для манікюру, так і для педикюру)

✅ Подвійна система фіксації фрез

✅ Компактний і елегантний дизайн

✅ Безперервна робота протягом 12 годин

✅ Система охолодження

✅ Функція реверсу

✅ Низький рівень шуму та вібрації

✅ Інноваційна ручка, найпотужніша в лінійці Strong

✅ Оптимальна вага ручки, зручна для роботи в будь-якому положенні (198 г)

✅ Система захисту від перевантаження

✅ Нижня частина має силіконову подушку, щоб не ковзати по поверхні

.


Професійний апарат для манікюру і педикюру, Strong Max 211, 65 Вт 35000 об/хв допоможе тобі стати найбільш затребуваним майстром манікюру!

52 купили
ID: 17831
Безкоштовна доставка +
2 502 ₴
Дата: 25.03.2024 15:02 Переглядів: 7