Лампа для манікюру UV/LED Sun-X 54 Вт: швидка та безпечна полімеризація

Лампа для манікюру UV/LED Sun-X 54 Вт: швидка та безпечна полімеризація
Сьогодні ми розглянемо лампу для нігтів UV/LED Sun-X, сфокусуємося на її особливостях і з'ясуємо, чому вона може стати ідеальним інструментом для полімеризації штучних покриттів. У цьому майстер-класі ми надамо вам усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам визначитися, чи є лампа Sun-X оптимальним рішенням для ваших потреб.

.Лампа для манікюру UV/LED Sun-X 54 Вт


Лампа для манікюру UV/LED Sun-X 54 Вт є інноваційним поєднанням УФ- і LED-технологій, що забезпечує швидке і безпечне затвердіння гель-лаків і УФ-гелів. Ця передова технологія не тільки забезпечує найвищу ефективність професійного манікюру, але також гарантує безпечне використання для здоров'я в процесі догляду за нігтями.

.Характеристики


Лампа для манікюру UV/LED, Sun-X, 54W об'єднує стиль і функціональність у вишуканому дизайні. Її компактний і елегантний корпус виконаний з високоякісного пластику з оригінальною конструкцією: витончена верхня панель елегантно розташована над нижньою, створюючи не тільки естетично приємний вигляд, а й забезпечуючи захисний козирок для безпеки очей користувача.

,


Практичний дизайн включає в себе знімне дно, що ідеально підходить для проведення педикюрних процедур. Внутрішня камера лампи забезпечує просторий простір, значно спрощуючи виконання манікюру і педикюру. 

.


На верхній панелі виділено чотири кнопки таймера (10, 30 і 60 с), які супроводжуються інтуїтивно зрозумілим дисплеєм, що надає пристрою легкості в управлінні. Однією з помітних переваг цієї моделі є здатність оперувати в режимі низької потужності, з можливістю поступового збільшення до повної.

Кнопка 99S надає можливість активувати лампу в режимі зниженої потужності, автоматично збільшуючи її до максимального рівня протягом 30 секунд.

.


Лампа для сушіння нігтів LED/UV Sun-X 54W оснащена 36 світлодіодами, що забезпечують час роботи до 50 000 годин. Розподіл світлодіодів стратегічно продумано для забезпечення миттєвого й ефективного сушіння, водночас особливу увагу приділяють захисту шкіри та очей від потенційних негативних впливів.
.Переваги лампи для сушіння нігтів UV-LED Sun-X 54 W

Потужна

✅ Дуже швидка сушка всіх типів гель-лаків для нігтів і УФ-гелів

✅ Поєднує в собі ультрафіолетові і світлодіодні технології, створюючи інноваційне та ефективне рішення

✅ Не пече під час полімеризації

✅ Практично не нагрівається

✅ Енергозберігаюча
 
✅ Не містить шкідливих інгредієнтів

✅ Співвідношення ціни та якості

✅ Компактний і елегантний дизайн

✅ 36 діодів для надшвидкого сушіння
.


.


.


Лампа доступна в чотирьох красивих кольорах: білий, блакитний, рожевий і срібний.

.


.


.


.


Отримайте задоволення від професійного догляду за нігтями з UV LED лампою Sun-X, 54 Вт. Це ідеальне рішення, щоб ваші нігті завжди виглядали на найвищому рівні. Замовити цю лампу легко і швидко - всього кілька кліків, і вона вже у вас!

.


.


✅ Виберіть лампу для манікюру, яка гармонійно поєднується з відтінком робочого столу!

(5)
42 купили
ID: 11084
600 ₴

69 купили
ID: 11083
600 ₴
(5)
73 купили
ID: 11059
600 ₴
Дата: 25.03.2024 12:05 Переглядів: 7