Лампа для сушіння нігтів UV/LED SUN5 48W: висока якість останнього покоління

Лампа для сушіння нігтів UV/LED SUN5 48W: висока якість останнього покоління

Лампа для манікюру SUN5, 48 Вт, з цивровим дисплеєм


Лампа для манікюру SUN5, 48W є передовим пристроєм для швидкої та ефективної полімеризації УФ-гелів, акрилів, гель-лаків і шелаків. Її висока потужність забезпечує прискорений процес затвердіння, що робить її ідеальним вибором для професіоналів нейл-індустрії.

UV LED лампа для нігтів SUN5, 48W об'єднує в собі переваги ультрафіолетової та світлодіодної технологій, забезпечуючи оптимальне затвердіння різних матеріалів. Завдяки сучасному дизайну та високій продуктивності, вона заслуговує на довіру фахівців в індустрії манікюру.

Надійність і ефективність UV LED лампи для сушіння нігтів SUN5, 48W підкреслюють її статус високоякісного інструменту, який полегшує роботу професіоналів, прискорюючи процес манікюру і забезпечуючи ідеальний результат.


Общие характеристики


Технологія подвійного джерела світла лампи для сушіння нігтів SUN5, 48W забезпечує ширший спектр УФ-випромінювання, що робить її ідеальною для сушіння гель-лаків і твердих УФ-гелів. Ба більше, ця лампа має компактні розміри й оптимальну вагу.

.


Лампа дуже проста у використанні, має 24 світлодіоди і забезпечує до 50 000 годин безперервного світла (немає необхідності купувати запасні лампочки), яке рівномірно розподіляється по всій поверхні.


.


Лампа для сушіння нігтів SUN5, 48 Вт, з цифровим дисплеєм вирізняється витонченим пластиком і функціональним дизайном. У верхній частині корпусу розташований дисплей, на якому відображається час просушування матеріалу і кнопки таймера (10, 30, 60 і 99 сек).

Крім того, в лампі є сенсорний датчик і знімне дно, що робить її особливо зручною для проведення педикюру.

Лампа для манікюру SUN5, 48W легко підключається до мережі 220 В через кабель, забезпечуючи стабільне електроживлення. Унікальна функція автоматичного контролю температури гарантує безпеку використання. Якщо температура всередині лампи стає занадто високою, прилад автоматично переходить у режим енергозбереження, відображаючи на екрані статус "07P". Таймер відновлює роботу тільки тоді, коли температура повертається до безпечного рівня.


Переваги UV/LED лампи для манікюру SUN5, 48W, з дисплеєм 

✅ Полімеризує всі види гель-лаку для нігтів і біогелів для нарощування нігтів

✅ 4 режими таймера

✅ Не пече при полімеризації

✅ Полімеризує тверді УФ-гелі

✅ Практично не нагрівається

✅ Енергозберігаюча

✅ Не містить шкідливих речовин

✅ Співвідношення ціни та якості

.


.Характеристики


❎ Лампа для сушіння нігтів SUN5 оснащена 24 сучасними світлодіодами (довжина хвилі 365 нм + 405 нм). Ця інноваційна технологія забезпечує високоефективну полімеризацію гелів і гель-лаків для нігтів, значно скорочуючи час, необхідний для цього процесу;

.


❎ Час сушіння УФ-гелю - до 60 с, гель-лаку - 10 с;

❎ Лампа для манікюру SUN5 має приємне синьо-біле світло, яке не травмує очі;


.


Лампа має 4 часи сушіння (10, 30, 60 секунд) і регульований датчик до 99 секунд, що дає змогу точно контролювати час полімеризації залежно від типу використовуваного гель-лаку або УФ-гелю;

.


❎ Сенсор реагує навіть на найменший рух одного пальця;

❎ Якщо нігті сильно нагріваються в процесі полімеризації, можна знизити потужність з 48 Вт до 24 Вт.

.


Лампа для манікюру SUN5, 48 Вт, з дисплеєм і сенсором, представлена у двох стильних кольорах: білому і синьому.


Лампа для сушіння нігтів SUN5, 48 Вт - це чудове поєднання технології, зручності та співвідношення ціни і якості, що робить її надзвичайно популярним варіантом на ринку.

✔️ Купити UV/LED лампу для манікюру SUN5, 48W, з дисплеєм і сенсором
Дата: 22.03.2024 09:19 Переглядів: 7