Професійний пилозбірник для манікюрного столу BQ-607 80 Вт: найвища якість

Професійний пилозбірник для манікюрного столу BQ-607 80 Вт: найвища якість
Під час процедури манікюру важливо уважно стежити за контролем пилу, щоб уникнути негативного впливу на якість повітря в салоні та зберегти здоров'я як для майстра манікюру, так і для клієнта. Ефективне використання спеціального пилососа є ключовим елементом створення здорового та безпечного середовища.

Застосування відповідного пилососа для манікюру дає змогу ефективно вловлювати найдрібніші частинки пилу, які можуть виникнути в процесі роботи з нігтями. Це не тільки сприяє підтримці чистоти навколо робочого місця, а й уникає шкідливого впливу найдрібніших частинок на дихальні шляхи.


Манікюрна витяжка BQ-607 80Вт


Манікюрна витяжка BQ-607, 80 Вт - професійне обладнання, спеціально розроблене для ефективного очищення повітря від найдрібніших частинок, які утворюються під час шліфування гелю, гель-лаку або акрилу з нігтів.

Витяжка для манікюру BQ-607, надана у двох кольорах: білий і рожевий.
.

З її допомогою забезпечується чистота і безпека в робочому просторі, підкреслюючи професіоналізм і турботу про клієнтів. Манікюрна витяжка підходить як для салонного, так і для домашнього використання.

.Характеристики


Професійний пилозбірник для манікюрного столу BQ-607, 80Вт виділяється високою довговічністю і надійністю, завдяки міцній пластиковій конструкції. Завдяки компактному дизайну і оптимальній вазі, цей інструмент додасть манікюру нотку професіоналізму. Цей пристрій оснащений зручним вимикачем і має вбудовану функцію захисту від перенапруги, що підвищує його надійність у використанні.

.


Забезпечений передовою технологією Air Turbo, пилосос забезпечує видатну продуктивність під час ефективного збирання пилу. Потужний вентилятор і безшумний двигун роблять його ідеальним для проведення різних процедур, як-от манікюр і педикюр. Надійність і продуктивність цього пилососа роблять його незамінним інструментом для професіоналів у сфері нігтьового сервісу.

.
Витяжка для манікюру BQ-607, 80Вт виділяється не тільки ефективністю, а й продуманим дизайном. Її ергономічна форма і м'яка оббивка створюють комфортну взаємодію, приносячи задоволення в процесі використання.

.


Інноваційна система запасних мішків для збору пилу не тільки проста в заміні, а й в очищенні. Ці мішки призначені для багаторазового використання, що забезпечує гігієнічність і здоров'я навколишнього середовища.

.Переваги манікюрного пилососа для нігтів BQ-607 80 Вт


✅ Потужний вентилятор

✅ Ефективно видаляє надлишки пилу і твердих частинок

✅ Низький рівень шуму

✅ Запобігає появі неприємних запахів

✅ Оснащений м'якою оббивкою, спеціально розробленою для комфорту рук

✅ Легко миється

✅ Компактні розміри

✅ Легко транспортується

✅ Компактний і стильний дизайн

.Як користуватися пилососом манікюрним BQ-607 80 Вт 


1️⃣ Перед початком процедури встановіть мішок для збору пилу на мотор. 

2️⃣ Встановіть пилосос на робочому столі та підключіть його до джерела живлення.

3️⃣ Увімкніть витяжку для манікюру, натиснувши кнопку запуску. Помістіть руку клієнта на м'яку сторону апарата.

4️⃣ Під час шліфування тримайте руку клієнта над отвором вентилятора.

5️⃣ Після закінчення роботи вимкніть пилосос за допомогою відповідної кнопки та від'єднайте його від мережі.


Пилосос для манікюру BQ-607, 80 Вт стане безцінним інструментом для майстра, який завжди прагне до якості та досконалості у своїй манікюрній роботі.

10 купили
ID: 18978
728 ₴
3 купили
ID: 19384
728 ₴
Дата: 20.03.2024 10:04 Переглядів: 20