Полігель для нарощування нігтів: що це, переваги та недоліки

Полігель для нарощування нігтів: що це, переваги та недоліки
Полігель - затребуваний матеріал серед майстрів манікюру, що заслужив свою популярність завдяки вдалому поєднанню переваг акрилу і гелю під час нарощування нігтів. Давайте детальніше розберемо, що являє собою полігель, і чому він завоював довіру професіоналів. Під час обговорення ми також не оминемо увагою його позитивні та негативні сторони.


Що таке полігель?


Полігель являє собою інноваційний гібрид акрилу і гелю, що забезпечує оптимальні характеристики для ідеального манікюру. Його щільна текстура забезпечує зручність під час роботи як з верхніми, так і з нижніми формами, усуваючи проблему витікання матеріалу, що іноді буває під час гелевого нарощування.

Унікальна консистенція полігелю робить процес манікюру швидшим і ефективнішим. Продукт не надто густий, але й не "тече", забезпечуючи ідеальне співвідношення в'язкості. Полігель легко моделює ніготь, даючи змогу створювати форми, як-от квадрат, мигдаль, і овал із легкістю.

Однією з переваг полігелю є його зручність у розподілі по нігтю, а після полімеризації залишки можна легко видалити фрезою. Важливо відзначити, що полігель не застигає на повітрі, на відміну від акрилу, що дає змогу майстру ретельно формувати ніготь стільки часу, скільки необхідно. Матеріал забезпечує відмінне зчеплення з нігтем і не відстає від вільного краю, забезпечуючи довготривалий і красивий результат.

Класичний полігель від Global Fashion

Переваги полігелю


- Міцність і стійкість: Полігель має високу міцність, що дає змогу створювати довговічні та надійні штучні нігті. Він не збивається і не ламається так легко, як деякі інші матеріали.

- Легкість нанесення:
На відміну від акрилу, полігель легко наноситься на нігті без утворення неприємного запаху. Це робить процес нарощування комфортнішим для клієнтів і майстра.

- Природний вигляд: Полігель має прозорість і природний блиск, що створює ефект натуральних нігтів. Це особливо важливо для тих, хто віддає перевагу природному і доглянутому вигляду.

- Гнучкість і легкість: Полігель має гарну гнучкість, що робить нігті більш природними в русі. Він також легший, ніж акрил, що може бути комфортнішим для тих, хто не любить відчуття тяжкості на нігтях.

- Безпека: Полігель зазвичай містить менше хімічних компонентів, ніж акрил, що знижує ризик алергічних реакцій і подразнень у клієнтів.

- Можливість креативності: Полігель може бути легко сформований і маніпульований під час процесу нарощування, що надає майстру більше можливостей для творчості та створення унікальних дизайнів.

Використання полігелю для нарощування нігтів поєднує в собі міцність, естетику і комфорт, що робить його привабливим вибором як для професіоналів, так і для їхніх клієнтів.

Недоліки полігелю


Полігель має видатну міцність і стійкість, що вимагає значних зусиль і терпіння для його видалення при використанні фрез або пилок. Оптимальний процес видалення найкраще виконувати із застосуванням спеціалізованого обладнання. За наявності у майстра великого досвіду роботи з цим матеріалом, процес зняття стає легким і швидким!

.


Декоративні полігелі від Global Fashion

Світловідбивний полігель
Полігель із шимеромПолігель із глітером


Що необхідно для нарощування полігелем