Блискучий манікюр: техніка виконання та найкрасивіші ідеї

Блискучий манікюр: техніка виконання та найкрасивіші ідеї
Манікюр з блискітками - це популярний спосіб надати рукам більш доглянутого і святкового вигляду. Завдяки різноманітності технік і матеріалів, кожен може знайти щось підходяще для себе.


Основні матеріали


Для нарощування нігтів з блискітками будуть потрібні:

- Форми для нарощування


- Гель або акрил для нарощування нігтів

(5)
584 купили
ID: 1832
158 ₴
126 ₴
-20%

- Блискітки (різних кольорів і розмірів)


- УФ-лампа для сушіння нігтів


- База і топ

Затребувані бази і топи від Global Fashion- Інструменти для манікюру (пилочка, баф, масло для кутикули, пензлі для гелю або акрилу)Крок 1: Підготовка нігтьової пластини

Перед нарощуванням важливо ретельно підготувати нігтьову пластину. Це передбачає видалення кутикули, підпилювання і знежирення нігтів.

Крок 2: Вибір матеріалів

Визначтеся з матеріалами для нарощування і блискітками. Виберіть якісні гелі, акрили і, звичайно ж, блискітки відповідно до ваших уподобань.

Крок 3: Нанесення базового покриття

Нанесіть тонкий шар бази на кожен ніготь. База допомагає захистити нігті та створює основу для подальшого покриття. Переконайтеся, що ви покриваєте всю поверхню нігтя від кутикули до кінчика. Просушіть у лампі.

Крок 4: Нарощування

Проведіть процес нарощування, використовуючи обраний матеріал. Формуйте нігті згідно з бажаним стилем і довжиною. Просушіть у лампі.

Крок 5: Дизайн із блискітками

Процес нарощування завершено, тепер переходьте до створення дизайну. Наносьте блискітки на нігті, використовуючи техніку, яка відповідає вашим уподобанням - від делікатного мерехтіння до виразних візерунків.

Крок 6: Фіксація дизайну

Закріпіть дизайн за допомогою топового покриття. Переконайтеся, що блискітки надійно закріплені. Проведіть фінальну обробку, надаючи форму і полірування за бажанням.

Крок 7: Догляд

Після завершення процесу, не забувайте про правильний догляд за нігтями. Використовуйте зволожувальні засоби, уникайте механічних пошкоджень і радійте блискучому манікюру!


Ідеї манікюру з блискітками