Пушер для манікюру: види, як використовувати і як вибрати

Пушер для манікюру: види, як використовувати і як вибрати
Для створення якісного манікюру кожен нейл-майстер повинен мати у своєму арсеналі всі необхідні інструменти. Від вибору відповідних інструментів залежить не тільки ефективність процесу, а й фінальний результат манікюру. Одним із ключових інструментів у цьому наборі є пушер для манікюру, також відомий як манікюрна лопатка. Ми впевнені, що далеко не всі знайомі з цим інструментом, тому розробили цю статтю спеціально для вас.


Що таке пушер для манікюру


Пушер для манікюру - це невід'ємний інструмент у процесі догляду за нігтями, призначений для акуратного відсунення кутикули. Його форма поєднує в собі гостру і плоску сторони, кожна з яких виконує свою важливу функцію.

Гострий бік манікюрної лопатки призначений для ефективного видалення ороговілих клітин і найдрібніших залишків кутикули з нігтьової пластини. Це забезпечує не тільки чистоту, а й готує поверхню нігтя для більш якісного покриття лаком.

Плоска сторона пушера використовується для акуратного відсунення кутикули, створюючи при цьому оптимальний контур нігтьового ложа. Цей процес не тільки робить нігті красивішими, а й сприяє догляду за зоною навколо них, підкреслюючи природну красу рук.


 

Види пушерів для манікюру


Лопатки для манікюру можуть бути виготовлені з різноманітних матеріалів, включно з металом, пластмасою, деревом і силіконом.

Пластикові та дерев'яні пушери

Такі пушери, безумовно, м'якші порівняно з металевими аналогами, що робить їх ідеальним вибором для дбайливої роботи з тонкою кутикулою. Однак їхні переваги стосуються здебільшого домашнього використання, оскільки вони дещо поступаються металевим аналогам щодо довговічності та можливості ефективної дезінфекції. Важливо відзначити, що пластикові та дерев'яні лопатки для манікюру неефективні під час роботи з висохлою і жорсткою кутикулою або огрубілими ділянками шкіри.

У салонах краси пластикові та дерев'яні пушери знаходять своє застосування в ролі одноразового інструменту, особливо під час виконання технік манікюру, таких як європейський, японський і бразильський. Тут апельсинові палички з різноманітними кінцями, зокрема тупими і гострими, виступають як пушери і шабери, забезпечуючи точність і безпеку процесу догляду за нігтями.


Металеві пушери

Металеві лопатки для манікюру є ідеальним вибором для професійного використання і стають незамінними під час обробки навіть найважчої кутикули. Ці пушери легко піддаються процедурам стерилізації та дезінфекції. Досвідчені нейл-майстри віддають перевагу інструментам, виготовленим з нержавіючої медичної сталі - особливого сплаву з видатними характеристиками міцності, твердості, зносостійкості та пружності. Незважаючи на свою високу вартість, такі інструменти служать протягом десятиліть, забезпечуючи надійність і довговічність.

Варто зазначити, що металеві інструменти вимагають особливої обережності, оскільки з їхньою допомогою можна легко отримати травму. Тому під час роботи з ними необхідні навички та акуратність, щоб уникнути можливих травм.


Силіконові пушери

Лопатки для манікюру з силікону успішно об'єднують у собі переваги як металевих, так і пластикових аналогів. Силіконовий пушер забезпечує більш щадне відсунення кутикули, виключаючи при цьому можливість пошкодження нігтьової пластини. Слід зазначити, що манікюрні лопатки з силікону мають більш обмежений термін служби порівняно з металевими, але водночас надають унікальні переваги в догляді за нігтями.


Як вибрати пушер для манікюру


Вибір правильного пушера для манікюру - важливий крок для досягнення ідеального результату. Ось кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір:

1. Матеріал виготовлення:
  - Нержавіюча сталь: Інструменти з нержавіючої сталі мають міцність і довговічність. Вони також легко стерилізуються, що важливо для забезпечення безпеки.
    - Пластик: Пластикові пушери більш делікатні до нігтьової пластини.
    - Силікон: Такі пушери забезпечують більш ніжне відсунення кутикули.

2. Форма лопатки: Існують пушери для манікюру, що відрізняються шириною і формою. Вузькі лопатки з неглибокою виїмкою ідеально підходять для універсального застосування. У той час як інструменти з широким округлим або квадратним наконечником створені спеціально для більш широких нігтів.

3. Розмір:
  - Зручний хват: Пушер має комфортно лягати в руці, забезпечуючи точний і зручний вплив.
  - Розмір кінчика: Вибирайте розмір кінчика залежно від індивідуальних особливостей нігтів і бажаного результату.

4. Бренд і якість: Вибирайте відомі та перевірені бренди, щоб гарантувати якість матеріалів і довговічність інструменту.

5. Стерилізація та догляд: Інструменти мають бути стійкими до впливу агресивних засобів.

6. Відгуки та рекомендації: Перед покупкою вивчіть відгуки та рекомендації інших майстрів манікюру.

7. Ціна: Не завжди дорогі інструменти є найкращим вибором. Шукайте оптимальне співвідношення ціни та якості.

Пам'ятайте, що вибір інструменту залежить від ваших індивідуальних переваг і стилю роботи. Спробуйте кілька варіантів, щоб знайти той, який найкраще відповідає вашим потребам.

 

Як використовувати пушер для манікюру


1. Підготовка: Почніть із ретельного очищення рук і нігтів. Переконайтеся, що ваші інструменти, включно з пушером, дезінфіковані.

2. Пом'якшення нігтьової пластини: Помістіть руки в теплу воду або використовуйте спеціальний засіб для пом'якшення кутикули. Це допоможе зробити кутикулу більш податливою для процедури.

3. Видалення зайвої шкіри: Ніжно підніміть кутикулу за допомогою кінчика пушера. Обережно відсуньте кутикулу від нігтьової пластини, видаляючи зайву шкіру.

4. Очищення нігтьового ложа: Уважно пройдіться пушером уздовж нігтьового ложа, видаляючи залишки кутикули та інші забруднення. Цей крок допоможе створити більш акуратний і доглянутий вигляд нігтів.

5. Фінішні штрихи: Після завершення процедури, промийте руки та нігті, щоб видалити залишки пом'якшувача або інших засобів. За необхідності, нанесіть зволожувальний крем або олію на кутикулу для додаткового догляду.


Важливо дезінфікувати використаний пушер після кожного застосування, щоб запобігти передачі інфекцій.

Дотримуючись цих кроків, ви зможете використовувати пушер для манікюру безпечно й ефективно, підтримуючи здоров'я і красу нігтів.


Не забувайте! Пушер - ваш незамінний помічник для створення бездоганного манікюру!

Читайте також: Олія для кутикули: ефективність і як її використовувати
Дата: 18.12.2023 12:05 Переглядів: 167