15 ідей манікюру в нюдових тонах для багатої дівчини

15 ідей манікюру в нюдових тонах для багатої дівчини
Раніше, "нюдовий" манікюр розглядався як нудний вибір для нігтів. Адже у світі, багатому на різноманітний нейл-арт, чому б не обрати щось більш виразне, ніж просто імітацію натуральних нігтів? Однак у наш час, якщо ви прагнете виглядати як справжнє втілення розкоші, саме цей стиль стає кращим. У 2023 році такі відомі особистості, як Дженніфер Лопес, Дженна Ортега і Селена Гомес, дотримуються так званого "манікюру багатої дівчини".

Манікюр "багатої дівчини" - це витончена зміна класичного нюдового манікюру, в якому нейтральний лак використовується з дещо несподіваним підходом. Це може бути прозоре кольорове покриття, мега-глянцеве оздоблення, молочний омбре-ефект або щось абсолютно унікальне. Однак секрет цього стилю не обмежується тільки кольором. У більшості випадків манікюр для "багатих дівчат" передбачає невелику довжину нігтів, часто виконаних у формі мигдалів або гробовидних нігтів.

Готові поглянути на "манікюр багатої дівчини" в дії? Нижче представлені 15 наших улюблених прикладів цього стилю.


Нігті кольору нюд

.


Прозорий манікюр, з його шикарною овальною формою і ніжним молочним відтінком, втілює в собі елегантність і розкіш. Цей стиль можна назвати ідеальним прикладом мінімалізму і вишуканості.


Молочні квадратні нігті

.


Віддаєте перевагу квадратному силуету нігтів? Ось незаперечне свідчення того, що гостра форма нігтів має чудовий вигляд і надає вишуканості зовнішності. Додайте до цього молочний відтінок манікюру, і у вас вийде модний і стильний образ. Прозорий манікюр у цьому виконанні - це втілення елегантності та розкоші. Від вишуканої овальної форми до ніжного молочного відтінку - це справжнє втілення мінімалізму і благородства.


М'які матові нігті кольору нюд

.


Цей ніжний матовий манікюр нагадує нам про доглянуті нігті, які Селена Гомес так ідеально підкреслює, втілюючи образ "досконалої леді".


Персиковий колір нігтів багатих дівчат

.


Якщо ви віддаєте перевагу більш теплим і нейтральним відтінкам, то можете спробувати створити манікюр у стилі "luxury" або "багатої дівчини".


Глянцеві нюдові нігті

.


Хотіли б ви створити образ, що нагадує Дженні з блоку? За допомогою цього ультрамодного манікюру це стане можливим. Знаменитий майстер нігтьового мистецтва, Том Бачик, розробив цей стиль, який надасть вам вигляду "багатої дівчинки".


Глянцеві натуральні нігті

.


Якщо ви віддаєте перевагу коротким нігтям, незважаючи на це, ви завжди можете слідувати модним тенденціям манікюру "багатої дівчини" - і ніхто не має права вам заперечувати. Головне - дотримуватися гармонії кольорів. Пам'ятайте: ваша мета - створити витончений і вражаючий дизайн нігтів, який легко поєднується з вашим стилем. У деяких випадках, для цього може бути достатньо простого і невагомого манікюру в натуральних тонах.


Ніжний шимер

.


"Манікюр 'багатої дівчини' не обов'язково обмежується нюдовими відтінками - він просто має бути нейтральним, щоб гармонійно поєднуватися з будь-яким вбранням. У цьому контексті, ніжний і блискучий білий колір нігтів також може вважатися ідеальним вибором для манікюру 'багатої дівчини'."


Нігті з рожевими перлами

.


"Вишуканий манікюр, що нагадує полунично-глазурований пампух із рожевим перламутром, ідеально відповідає образу "багатої дівчини".""


Нігті з блиском для губ

.


"Манікюр з блиском для нігтів, що містить безліч тонких кольорових шарів, символізує розкіш і вишуканість і часто асоціюється з образом успішної та стильної жінки."