Апарат для манікюру і педикюру ZS-601 і GF-202: схожість і відмінності

{ $article->title }}
Апарат для манікюру і педикюру GF-202 і ZS 601 від Global Fashion, незважаючи на візуальну схожість, мають різні внутрішні характеристики.

Апарат для манікюру і педикюру GF-202 - напівпрофесійний апарат для манікюру і педикюру. Ця машинка призначена для якісної обробки нігтів рук і ніг, а також виконує функції видалення кутикули, зняття гелевого покриття, корекції нігтьової пластини та усунення натоптишів і мозолів. З потужністю 65 ват і можливістю регулювання швидкості обертання насадки до 35000 обертів за хвилину, цей апарат забезпечує ефективне і точне виконання всіх завдань, пов'язаних з доглядом за нігтями. Незалежно від того, чи є ви професіоналом або просто дбаєте про свої нігті в домашніх умовах, фрезер GF-202 забезпечить вам надійність, комфорт і якість.

9 купили
ID: 6415
1 805 ₴


Апарат для манікюру і педикюру ZS 601 призначений для професійної корекції верхньої частини нігтів, включно з гелем і акриловим покриттям, а також для обробки кутикули, бічних валиків і подушечок пальців. Він також ідеально підходить для використання в процесі педикюру для обробки нігтів. Потужність апарата становить 45 ват, що забезпечує ефективну роботу під час виконання різних процедур. Максимальна швидкість обертання насадки становить до 35000 обертів на хвилину, що дає змогу швидко і точно виконувати необхідні манікюрні та педикюрні операції.Ручка фрезера GF-202 і ZS 601 має корпус, виготовлений із високоякісного алюмінію. Це призводить до цілої низки переваг, включно з ефективним охолодженням ручки під час її нагрівання. Завдяки цьому, тепло відводиться в алюмінієвий корпус, що допомагає запобігти перегріванню мотора ручки і значно подовжує її термін служби.

Особливу увагу слід приділити надійному і якісному фіксатору для фрез. Завдяки цьому фіксатору, фрези надійно утримуються на місці, забезпечуючи стабільність і точність роботи. Це дає змогу проводити високоякісні та професійні обробки.

Обидва фрезера також оснащені спеціальними отворами для насадок, які забезпечують чудову фіксацію і зручний доступ до них у будь-який момент. Крім того, фрезери оснащені спеціальним тримачем для ручки, який може бути закріплений на апаратному блоці з лівого або правого боку.

У комплект апарату GF-202 і ZS 601 входять: блок керування, ручка фрезера, підставка під ручку, ножна педаль, набір фрез і одноразових ковпачків.


Характеристики апарату для манікюру Global Fashion GF-202:

Потужність: 65 ват

Швидкість обертання:  35000 об./хв

Живлення: 220 V, (50-60Гц)

Реверс: (обертання вліво, вправо)

Вага блоку: 900 грам

Вага ручки: 190 грам

Колір: рожевий


Характеристики апарату для манікюру ZS 601:
 

Потужність: 45 ват
 
Швидкість обертання:  35000 об./хв
 
Живлення: 220-240В, 50Гц
 
Реверс: (обертання вліво, вправо)
 
Вага блоку: 650 грам
 
Вага ручки: 150 грам
 
Кольори в асортименті: рожевий, білий, червоний і чорний
Дата: 14.06.2023 18:44 Переглядів: 66