Фрезер для манікюру і педикюру GF-300 для початківців і майстрів

{ $article->title }}
Апарат для манікюру і педикюру GF-300 від Global Fashion представляє ідеальне рішення для процедур манікюру і педикюру (обробка шкіри навколо пальців). Цей апарат має низку переваг, які роблять його незамінним інструментом. Апарат для манікюру має високу потужність, що дає змогу ефективно виконувати різні завдання. Завдяки цьому інструменту майстер може легко і точно коригувати форму і довжину нігтів, як гелевих, так і натуральних. За допомогою фрезера можна легко створювати ідеальний вільний край, а також обробляти кутикули.

У цього апарата передбачені гумові ніжки, що забезпечують його стійке положення на столі. На задньому боці апарата розташовано два перемикачі: один використовується для ввімкнення і вимкнення живлення, а другий - для перемикання між керуванням рукою і педаллю. Апарат також оснащений отвором для встановлення педалі.

На передній панелі апарата є слот для розміщення ручки. Крім того, на передній панелі розташовано перемикач реверсу, що дає змогу обертати ручку як вліво, так і вправо. Цей перемикач має три положення: вліво, нейтральне (в цьому положенні мотор повністю відключений) і вправо. На передній панелі також присутній дисплей, що відображає кількість обертів.

Ручка апарата виконана з металевого корпусу і має поворотну втулку рожевого кольору, виготовлену з пластику. У ручці також передбачені отвори для вентиляції, в яких розташований вентилятор, що забезпечує відведення повітря.

Апарат для манікюру і педикюру GF-300 має чудовий і стильний дизайн, який надає професійного вигляду робочому місцю майстра. Це створює приємну атмосферу і враження для клієнтів.

 
У комплект входить блок управління, ручка, педаль, підставка для ручки, набір фрез і одноразових ковпачків.

9 купили
ID: 10231
1 914 ₴
(5)
16 купили
ID: 6368
1 804 ₴
19 купили
ID: 6379
1 914 ₴

Характеристики:

Потужність: 65 Вт

Плавне регулювання швидкості - до 35 000 об/хв

Живлення - 220-230 В, 50 Гц

Дисплей: так

Колір: білий, сірий, рожевий
Дата: 13.06.2023 18:47 Переглядів: 46