Огляд апарату для манікюру та педикюру ZS-710

{ $article->title }}
Апарат для манікюру і педикюру ZS-710 від Global Fashion - професійне обладнання, розроблене з урахуванням високих стандартів якості. З потужністю 65W і швидкістю обертання до 35000 обертів за хвилину цей апарат забезпечує ідеальні умови для апаратного манікюру, педикюру та корекції гелевих і акрилових нігтів. Завдяки своїй високій потужності, ZS-710 забезпечує ефективну і точну роботу, даючи змогу швидко і професійно виконувати різні процедури. Незалежно від складності завдання, цей апарат гарантує бездоганний результат.

 На задній панелі блоку керування розміщена кнопка Увімкнення/Вимкнення, а також роз'єм для під'єднання педалі. Передня панель обладнана LCD-дисплеєм, який відображає швидкість обертання фрезерної насадки, що значно спрощує роботу майстра. Там же розташовано автоматичний перемикач FOOD/HAND, що дає змогу обирати між ручним керуванням і використанням педалі для керування ногою, а також кнопка REV (реверс), яка дає змогу здійснювати рух уперед і назад. Крім того, пристрій обладнано зручною підставкою для ручки, яка рідко зустрічається в інших аналогічних апаратах. Підставка має гумові вставки, що забезпечують надійне і щільне кріплення ручки.

Необхідно відзначити, що прилад має вбудовану функцію захисту від перевантаження, яка автоматично вимикає пристрій у разі перегріву. Це забезпечує безпеку і подовжує термін служби апарату.

Апарат ZS-710 - ідеальне поєднання комфорту і функціональності. Його легка і зручна металева ручка забезпечує неперевершену зручність під час роботи. Низький рівень шуму і вібрації робить його використання неймовірно комфортним для майстра, даючи змогу зосередитися на створенні чудових результатів.

Апарат ZS-710 - це найкращий вибір для професіоналів, які цінують комфорт, ефективність та естетичну привабливість.

 Дозвольте цьому апарату для манікюру і педикюру підняти вашу роботу на новий рівень якості та задоволення клієнтів.

105 купили
ID: 10646
1 850 ₴
104 купили
ID: 10383
1 850 ₴

Порядок роботи:

Підключіть ручку до фрезеру, переконавшись, що вона надійно зафіксована. Для увімкнення апарата натисніть кнопку на задній панелі блока живлення. Перед початком роботи необхідно правильно встановити фрезу. Механізм фіксації насадок забезпечує надійне утримання фрези, запобігаючи виникненню небажаних вібрацій під час роботи. Щоб уникнути пошкоджень, не рекомендується закривати ручку без встановленої насадки або стрижня-заглушки. Потім виберіть бажаний режим роботи: ручний або ножний, а також визначте необхідну швидкість обертання фрези. У ручному режимі управління оберти фрези регулюються за допомогою механічного регулятора на блоці живлення. У ножному режимі управління педаллю можна вмикати і вимикати фрезер, а також регулювати швидкість обертання шляхом натискання на педаль. Якщо вам необхідно змінити напрямок обертання фрези на зворотний, ви можете увімкнути функцію реверсу, натиснувши кнопку REV, не вимикаючи апарат. Фрезер самостійно зупиниться і потім почне обертатися у зворотний бік. Це може бути корисно в певних ситуаціях, коли потрібно змінити напрямок обробки матеріалу.


У комплект входить блок керування, ручка, педаль, підставка для ручки, набір фрез і одноразових ковпачків.


Характеристики:

Потужність: 65 Ватт

Плавне регулювання швидкості до 35 000 об/хв. 

Живлення: 50Гц, 220-240В 

Вага ручки: 157 гр 

Вага блоку: 1065 гр 

Довжина шнура живлення: 135 см 

Дисплей: так 

Колір: білий, рожевий

Гарантія: 3 місяці
Дата: 13.06.2023 08:00 Переглядів: 42