Апарат для манікюру і педикюру ZS-711: детальний огляд

Апарат для манікюру і педикюру ZS-711: детальний огляд
Компанія Global Fashion представляє новинку в лінійці професійних апаратів для манікюру і педикюру - модель ZS-711. Цей апарат має високу потужність 65 Вт і швидкість до 35 000 обертів на хвилину. Модель ZS-711 розроблена з урахуванням найсучасніших технологій і потреб професійних майстрів. Її висока потужність дає змогу легко й ефективно обробляти нігті та шкіру, забезпечуючи ідеальний результат.

Апарат має зручну конструкцію, на задній панелі є кнопка увімкнення/вимкнення. На передній панелі розташовані цифрове управління і LCD-дисплей, який відображає швидкість обертання фрезерної насадки, що робить роботу майстра набагато зручнішою. Також на передній панелі є автоматичний перемикач FOOD/HAND, який дає змогу вибрати між ручним керуванням і використанням педалі для керування ногою, а також кнопка REV (реверс), що дає змогу здійснювати рух уперед і назад. Прилад також має вбудовану функцію захисту від перевантаження, яка автоматично відключає його в разі виникнення перегріву. Всі ці функції разом забезпечують зручність використання апарату і підвищують ефективність роботи майстра.

Професійний фрезер ZS-711 забезпечує комфортне проведення процедури завдяки зниженому рівню вібрації та вбудованому обдуву ручки. Ручка апарату виконана з металу, проте вона легка і невелика, зручно лежить в руці.

Елегантний дизайн цього пристрою безумовно додасть вишуканості вашому робочому місцю!


Порядок роботи:

Спочатку, переконайтеся, що фрезер вимкнений. Потім, прикріпіть ручку до фрезера, відповідаючи інструкції виробника. Зверніть увагу, що перед використанням фрези необхідно правильно встановити насадку. Для увімкнення фрезера, натисніть на кнопку на задній частині блоку живлення, щоб увімкнути апарат. Важливо пам'ятати, що перед закриттям ручки слід переконатися, що насадка або стрижень-заглушка правильно встановлені. Це запобіжить можливим поломкам і забезпечить безпеку під час роботи. Далі виберіть режим роботи фрезера - ручний або ножний. Якщо обрано ручний режим, можна використовувати механічний регулятор на блоці живлення для регулювання швидкості обертання фрези. Він дає змогу контролювати оберти фрези. У разі ножного режиму управління, педаль можна використовувати для ввімкнення і вимкнення фрезера, а також для регулювання швидкості обертання. Просто натисніть на педаль, щоб увімкнути або вимкнути фрезер, а також регулювати швидкість обертання фрези під час натискання на педаль. Якщо необхідно змінити напрямок обертання фрези на зворотний, ви можете скористатися функцією реверсу. Для цього просто натисніть кнопку REV, не вимикаючи апарат. Фрезер сам зупиниться, а потім почне обертатися у зворотний бік.

У комплект входить блок керування, ручка, педаль, підставка для ручки, набір фрез і одноразових ковпачків.Характеристики:

Потужність: 65 Вт

Плавне регулювання швидкості - до 35 000 об/хв

Живлення - 220-240 В, 50 Гц

Вага ручки: 150 гр

Вага блоку: 965 гр

Довжина шнура живлення: 100 см

Дисплей: так

Колір: білий, рожевий

Гарантія: 3 місяці
Дата: 12.06.2023 12:24 Переглядів: 52