Нарощування за формою очей

{ $article->title }}

Розберемо детальніше, які бувають форми очей і який ефект нарощування буде виглядати більш виграшно в тому чи іншому випадку.


Мигдалеподібна форма. Якщо ви володарка мигдалеподібної форми очей, то для вас немає меж творчості та експериментів. Вам підійде абсолютно будь-який ефект нарощування. Так що можете самі сміливо вибирати!Опущені куточки очей. Якщо у вас опущені зовнішні куточки очі, то більш виграшно на вас буде виглядати «беличий» ефект. Він допомагає візуально підняти куточок ока і погляд буде більш яскравим і відкритим.

Великі і опуклі очі. Власницям такої форми очей рекомендується носити вії найбільш наближені до натурального ефекту. Це або класичне нарощування товщиною вій не більше 0.15 мм, або подвійний обсяг ультратонкими віями. Так само вам підійде лисячий ефект, який допоможе візуально скоректувати форму ока ближче до миндалевидному.

Близько посаджені очі. Дівчатам з такою формою і розрізом очей підійде будь ефект обов'язково з загущением зовнішнього куточка (лисячий, беличий). Так само, подобнуюформу очей, можна коригувати правильно підібраною довжиною вій.


Глибоко посаджені очі. Якщо у вас глибоко посаджені очі, то коригувати їх слід за допомогою техніки «округлення». В такому випадку, основний акцент буде припадати на центральну частину ока, візуально роблячи погляд більш відкритим і широким.

Нависле повіку. Дівчатам з навислими століттями або Азіатським розрізом очей, підійде нарощування віями L/L вигинами. Це вії, які мають більш крутий вигин ніж всі інші, що дозволяє їм бути більш помітними на очах з навислим століттям.


Дата: 05.07.2019 22:37 Переглядів: 1167