Як можна (і як не можна) видаляти акрилові нігті в домашніх умовах

{ $article->title }}
Манікюр для подовження нігтів має репутацію шкідливого. Взяти, наприклад, акрил. Незважаючи на те, що вони створюють міцнішу та міцнішу поверхню нігтів і пропонують більше місця для модного дизайну нігтів, багато людей уникають їх через думку, що вони завдають більше шкоди, ніж користі. Але головна новина: «Не продукт завдає шкоди», — каже відомий майстер манікюру та засновник Julie K Nail Artelier Джулі Кандалек. «Це неправильне нанесення — занадто довге висихання та використання неправильного базового покриття та потужності лампи — і видалення».

Пам’ятаючи про це, ви дізнаєтеся, як потрібно (і як не слід) знімати акрилові нігті вдома. Освоївши (і уникнувши) ці техніки, ви зможете насолоджуватися перевагами акрилу без будь-яких передбачуваних пошкоджень.ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТОМ

- Алісія Залка, доктор медичних наук, є сертифікованим дерматологом і засновником Surface Deep.

- Джулі Кандалек — відомий майстер манікюру та засновник Julie K Nail Artelier.

- Емма Ескандер є директором салону популярної нью-йоркської студії нігтів Gilded Ritual.1. МОЖНА: ЗАМАЧУВАТИ АКРИЛОВІ НІГТІ

Коли справа доходить до видалення акрилових нігтів, «найкраще замочити штучні нігті в 100% ацетоні з терпінням», — каже сертифікований дерматолог доктор Алісія Залка, яка є засновницею Surface Deep. За її словами, процес може тривати близько 20 хвилин.

Єдиним недоліком цього методу є те, що він часто поєднується з нашаруванням кожного кінчика пальця змоченою в ацетоні ватною кулькою, яка потім утримується на місці щільно загорнутим квадратом алюмінієвої фольги. Це не самий екологічний спосіб. Тим не менш, щоб зробити цю звичку краси трохи стійкішою, подумайте про те, щоб вибрати довше замочування без ватних кульок або ацетону. Це займе більше часу, але це щадніше для планети.2. НЕ МОЖНА: ВИКОРИСТОВУВАТИ СПИРТ ДЛЯ РОЗТИРАННЯ

Ацетон і спирт – це не одне й те саме. За словами Кандалек — жінки, яка створила нігті у перезапуску серіалу «Секс у великому місті», «І просто так» — спирт не зробить нічого, щоб пом’якшити акрилове нарощування нігтів. Вона каже, що цього краще уникати.3. МОЖНА: ВИКОНАВАТИ ТЕХНІКУ «ВІДМОКАННЯ І СКАТУВАННЯ»

У той час як у більшості відео про видалення акрилових нігтів показано, як люди використовують манікюрні інструменти, щоб здирати та зішкребти акрил зі своїх нігтів після того, як вони були розм’якшені, Кандалек каже, що найкраще працює техніка катання — те, що вона називає «замочуванням і катанням».

Вона каже, що для виконання замочування та катання вам знадобиться наступне:

- 100% чистий ацетон
- Дві-три грубі пилки для нігтів (100/180 грит)
- М'який буфер
- Одна-дві апельсинові дерев'яні палички
- Пилка для нігтів середньої зернистості (220/320 грит)
- Пилка для нігтів дрібного зерна (400/600 грит)
- Рушник
- Масло для кутикули
- Скляна або керамічна (не пластикова) миска.

Після того, як ви отримаєте всі необхідні матеріали, Кандалек радить почати з пом’якшення краю ваших грубих пилок, потерши їх іншою грубою пилкою, щоб не порізати кутикулу. «Використовуючи грубий напилок зернистістю 100 або 180, видаліть стільки продукту, скільки зможете», — інструкцує вона. «Це важливо, оскільки значно скорочується час замочування».

Якщо ви хвилюєтеся, як це вплине на здоров’я ваших нігтів, Kandalec запевняє нас, що створити шорстку поверхню насправді краще для видалення. «Якщо поверхня залишиться надто шорсткою, це дозволить ацетону легше проникати», — пояснює вона.

Далі Кандалек каже налити приблизно три дюйми ацетону в свою миску і покласти туди руку. Замість того, щоб робити обидві руки одночасно, вона рекомендує замочувати по одній, щоб ви могли написати або перекусити, якщо хочете. Під час замочування вона каже накрити руку рушником, щоб запобігти випаровуванню. «Це дозволить ацетону працювати швидше», — пояснює вона.

Приблизно після 10-15 хвилин замочування, Kandalec каже, що ваші акрилові фарби повинні бути помітно пом’якшеними. «Акуратно підштовхніть акрил до кінчика нігтя паличкою з апельсинового дерева (не металевою), — каже вона. «Ніколи не натискайте на кутикулу (або на зерно) відразу після того, як їх замочили в ацетоні». Це може призвести до ковзання, яке потенційно може порізати та вколоти вашу кутикулу.

Якщо ви виявите, що ваш акрил помітно розм’якшився і може штовхатися, Кандалек радить використовувати пилочку для нігтів середньої зернистості, щоб згорнути розм’якшений акрил з кожного нігтя, доки він не перестане скочуватися. Якщо акрил залишився, вона каже повторити процес замочування, поки весь акрил не зможе скочуватися з кожного нігтя. «Завершіть, злегка розгладивши нігті пилочкою з дрібним зерном, і нанесіть олію для кутикули, щоб зволожити нігті та шкіру», — каже вона.4. НЕ МОЖНА: ОБРІЗАТИ АКРИЛОВІ НІГТІ

Якщо у вас довгі акрилові нігті, ви, можливо, захочете обрізати їх, щоб полегшити процес видалення. Однак Кандалец каже, що не варто. Оскільки вони настільки надійно з’єднані з кожним нігтем, вона каже, що підстригання може потенційно тріснути ніготь під ним, що може призвести до довготривалої шкоди. ой!5. НЕ МОЖНА: ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗУБНУ НИТИ

Можливо, TikTok відомий тим, що ділиться хаками про красу, але це не означає, що кожен злом є законним. Приклад: видалення акрилових нігтів зубною ниткою. «Професійно я не рекомендую використовувати зубну нитку для видалення акрилових нігтів», — каже Кандалек, яка нещодавно випустила друге видання своєї популярної книги Nail Art Book. «Зубна нитка неналежним чином піднімає укріплення з нігтя і може завдати тривалих пошкоджень нігтьовій пластині, чого ви ніколи не бажаєте».6. НЕ МОЖНА: ВИКОРИСТОВУВАТИ АПАРАТ ДЛЯ МАНІКЮРА (ФРЕЗЕР)

Хоча електронні файли часто використовуються в салонах, Zalka не рекомендує їх для використання вдома. «Використання інструменту для свердління цвяхів вдома може легко піти не так, особливо якщо ви тримаєте інструмент недомінуючою рукою та маєте сумнівну спритність», — попереджає вона. «Я залишаю це для використання професіоналом».

Кандалек дотримується цього, зазначаючи, що електронні файли (скорочення від електричного файлу) безпечні в руках людини, яка пройшла належну підготовку. «Використання електронних файлів вимагає спеціальної підготовки, і, не знаючи правильних насадок для використання, напрямку, у якому вони повинні обертатися, правильного кута та тиску, або кількості обертів, ви можете серйозно пошкодити свою нігтьову пластину», — пояснює вона.7. МОЖНА: ЗАВАЖИТИ ПРОФЕСІОНАЛУ

Хоча існує кілька способів безпечного зняття акрилових нігтів вдома, без достатнього терпіння чи відповідних інструментів це може швидко піти не так. Саме через це акрил так неправильно розуміють. «Якщо ви неправильно знімете акрилові нігті, ви пошкодите нігтьове ложе, і ваші нігті стануть дуже крихкими», — каже Емма Ескандер, директор салону популярної нью-йоркської студії нігтів Gilded Ritual. Щоб підтримувати міцність і здоров’я нігтів, радимо звертатися до професійного манікюрного салону за будь-якими послугами по видаленню. Послуга коштує, але є довгострокова цінність для благополуччя ваших нігтів.ОСТАТОЧНИЙ ВИНОС

Для акрилових нігтів є багато переваг, а саме нерухомість, яку вони надають для нейл-арту, і найкращі кольори лаку для нігтів сезону. Однак, якщо у вас немає часу, щоб видалити їх самостійно, або грошей, щоб заручитися допомогою професіонала, Zalka рекомендує пропустити їх взагалі.

«Особисто я уникаю акрилових і гелевих нігтів», — каже вона. «Швидкого способу зняти акрилові нігті немає. І пошкодження, завдане нігтям, поспішне, неправильне видалення може мати довготривалі наслідки».

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Ребекка Норріс

Магазин Global Fashion пропонує вам професійні засоби для догляду та моделювання нігтів.


Інші статті:

- 4 способи перетворити звиайний лак для нiгтiв на матовий
Дата: 04.08.2022 10:25 Переглядів: 368