Як знімати акрилові нігті в домашніх умовах?

Як знімати акрилові нігті в домашніх умовах?
Манікюр з подовженням нігтів, зокрема з використанням акрилових матеріалів, часто супроводжується сумнівами та думками про його потенційну шкоду. Безсумнівно, акрилові нігті забезпечують міцніше і довговічніше покриття, а також надають ширші можливості для творчості у світі манікюру. Проте деякі люди уникають цієї процедури, побоюючись, що вона може завдати шкоди їхнім натуральним нігтям.

Важливо розуміти, що шкоди завдає не сам продукт, а неправильне його застосування і догляд. Про це говорить визнана майстриня манікюру і засновниця студії Julie K Nail Artelier, Джулі Кандалек. Вона підкреслює, що проблеми можуть виникнути при неякісному нанесенні акрилу, занадто тривалому процесі затвердіння, використанні невідповідного базового покриття і неправильної потужності лампи для сушіння, а також при неправильному видаленні і знятті штучних нігтів.

Тому, якщо ви вирішите скористатися послугами манікюриста для подовження нігтів, важливо обирати досвідчених фахівців і стежити за тим, щоб процедуру проводили з дотриманням усіх правил і рекомендацій. Правильний догляд і регулярне обслуговування також відіграють важливу роль у тому, щоб ваші нігті залишалися красивими і здоровими.


ЗНАЙОМСТВО З ЕКСПЕРТОМ

- Алісія Залка - доктор медицини, сертифікований дерматолог і засновник компанії Surface Deep.

- Джулі Кандалек - знаменитий майстер манікюру і засновник Julie K Nail Artelier.

- Емма Ескандер - директор салону популярної нігтьової студії Gilded Ritual у Нью-Йорку.1. МОЖНА: ЗАМОЧУВАТИ АКРИЛОВІ НІГТІ

За необхідності видалення акрилових нігтів, експерт у галузі дерматології, доктор Алісія Залка, засновник компанії Surface Deep, рекомендує найкращий спосіб - замочування штучних нігтів у чистому ацетоні. Цей метод виявляється найбільш ефективним і триває близько 20 хвилин, за словами доктора Залка.

Цей метод має свій недолік, який полягає в тому, що він часто передбачає використання ватних дисків, змочених ацетоном, що накладаються на кожен палець, і потім фіксуються алюмінієвою фольгою. Це дійсно не найекологічніший спосіб. Щоб зробити цю процедуру більш екологічною, можна вибрати більш тривале замочування, виключивши при цьому використання ватних дисків і ацетону. Це, безумовно, потребуватиме більше часу, але воно більш дбайливе до навколишнього середовища.2. НЕ МОЖНА: ВИКОРИСТОВУВАТИ СПИРТ ДЛЯ РОЗТИРАННЯ

Ацетон і спирт для втирання - це два різні продукти. Згідно зі словами Кандалек, що стоїть за нігтями в перезавантаженні "Секс і місто", важливо розуміти, що спирт для розтирання не є найкращим вибором для пом'якшення акрилових нарощувань нігтів. Вона настійно рекомендує уникати його використання для цієї мети.3. МОЖНА: ВИКОНУВАТИ ТЕХНІКУ "ВІДМОКАННЯ І СКОЧУВАННЯ"

Хоча більшість відеороликів, присвячених видаленню акрилових нігтів, демонструють людей, які використовують манікюрні інструменти для відщипування та відшкрябування акрилу з нігтів після його розм'якшення, Кандалек віддає перевагу іншому методу, який вона називає "просочування та прокочування", і стверджує, що він найефективніший.

Згідно з її інструкціями, для проведення процедури "просочування і прокатування" знадобляться такі інструменти:

- Ацетон 100%
- Пилка для нігтів 2-3 (100/180)
- М'який баф
- Апельсинові палички 2-3 шт
- Пилка для нігтів (220/320)
- Пилка для нігтів (400/600)
- Рушник
- Олія для кутикули
- Скляна або керамічна миска (у жодному разі не пластмасова).

Коли у вас є всі необхідні інструменти, Кандалек пропонує почати пом'якшення країв великою пилкою, акуратно протираючи їх об край іншої великої пилочки, щоб уникнути пошкодження кутикули. "Використовуйте пилочку із зернистістю 100 або 180 для ретельного видалення зайвого матеріалу", - підказує вона. "Це важливий крок, оскільки він істотно скорочує час вбирання продукту".

Якщо вас турбує, як це може вплинути на здоров'я ваших нігтів, Кандалек запевняє, що створення шорсткої поверхні насправді сприятливіше для видалення лаку. Вона пояснює: "Підтримуючи поверхню нігтів шорсткою, ви забезпечуєте легкий доступ ацетону всередину нігтя".

Далі, необхідно взяти миску і налити в неї близько трьох сантиметрів ацетону, після чого занурити в рідину руку. Це рекомендується робити послідовно, по одній руці, щоб ви могли одночасно займатися іншими справами, наприклад, листуватися або перекушувати, якщо вам зручно. Важливо пам'ятати про те, щоб при цьому накрити оброблювану руку рушником, щоб запобігти випаровуванню ацетону. Як пояснює Кандалек, це допоможе прискорити процес дії ацетону на нігтьову пластину.

На думку Кандалек, після 10-15 хвилин намочування акрилові фарби мають значно розм'якшитись. Вона радить акуратно підштовхнути м'яку акрилову масу до кінчика нігтя, використовуючи апельсинову паличку (не використовуючи металеві інструменти). Важливо уникати безпосереднього натиску на кутикулу або манікюрну текстуру одразу після виймання нігтів з ацетону. Це могло б призвести до зісковзування акрилу, що, своєю чергою, може спричинити порізи та неприємні відчуття в ділянці кутикули.

Якщо ви помітили, що акрилове покриття ваших нігтів стало м'яким і схильним до відшарування, існує кілька кроків, які допоможуть відновити його міцність і красу. Ми рекомендуємо вам використовувати пилочку середньої зернистості, щоб обережно видалити розм'якшений акрил з кожного нігтя. Цей процес продовжуйте, поки акрил повністю не скотиться з кожного нігтя.

Якщо частина акрилу залишається на нігтях, не хвилюйтеся. Повторне замочування може допомогти вам позбутися залишків. Просто занурте нігті в потрібне розчинення і почекайте, поки акрил не стане більш податливим, а потім повторіть процедуру видалення.

Після того як акрил повністю видалено, вам рекомендується зробити нігті більш гладкими, використовуючи пилочку з дрібною зернистістю. Це допоможе створити рівномірну поверхню і підготувати нігті до наступного етапу. Не забудьте також нанести олію для кутикули, щоб зволожити нігтьову пластину і шкіру навколо нігтів. Цей крок допоможе зберегти здоров'я ваших нігтів і надати їм доглянутого вигляду.


4. НЕ МОЖНА: ОБРІЗАТИ АКРИЛОВІ НІГТІ

Якщо у вас довгі акрилові нігті, виникає бажання полегшити процес їх видалення. Однак, експерти в галузі манікюру, включно з Кандалек, рекомендують утриматися від підстригання акрилових нігтів. Чому? Тому що акрилові нігті так ретельно закріплені на ваших натуральних нігтях, що спроба обрізати їх може пошкодити натуральний ніготь, спричинивши розтріскування і навіть потенційну довгострокову шкоду.


5. НЕ МОЖНА: ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗУБНУ НИТКУ

Хоча TikTok часто слугує джерелом цікавих порад щодо догляду за красою, важливо пам'ятати, що не всі ці поради є безпечними або законними. Ось приклад: одним із популярних відео стало використання зубної нитки для зняття акрилових нігтів. Однак із професійного погляду такий метод не рекомендується.

Відомий автор книги Nail Art Book, експерт у сфері догляду за нігтями, підтверджує, що зубна нитка не є підходящим інструментом для видалення акрилових нігтів. Цей метод неправильно впливає на структуру нігтя і може призвести до серйозних пошкоджень нігтьової пластини, які можуть потребувати тривалого часу для відновлення.

Тому, перш ніж пробувати поради з краси, рекомендується консультуватися з професійними фахівцями, щоб уникнути потенційних проблем і зберегти здоров'я ваших нігтів.


6. НЕ МОЖНА: ВИКОРИСТОВУВАТИ АПАРАТ ДЛЯ МАНІКЮРУ

Хоча фрезери часто застосовуються в салонах краси, Залка настійно не рекомендує їх для домашнього використання. "Використання цього інструменту для обробки нігтів у домашніх умовах може призвести до непередбачуваних результатів, особливо якщо ви недосвідчені і тримаєте фрезер у незвичній руці", - застерігає вона. "Я б порекомендувала довірити це завдання професіоналам".

Кандалек додає, що фрезери можуть бути безпечними в руках професіоналів, які пройшли відповідну підготовку. Вона підкреслює, що використання апаратів для манікюру вимагає спеціалізованих знань, і без них можна завдати серйозної шкоди нігтьовій пластині. Наприклад, недосвідчене використання може призвести до неправильного вибору насадок, неправильного напрямку і швидкості обертання, неправильного кута натиску і тиску, що може призвести до негативних наслідків для нігтів.


7. МОЖНА: ЗАЛУЧИТИ ПРОФЕСІОНАЛА

Хоча існує кілька методів безпечного видалення акрилових нігтів у домашніх умовах, неправильний підхід або відсутність необхідних інструментів можуть швидко призвести до негативних наслідків. "Якщо ви не видаляєте акрилові нігті правильно, це може пошкодити нігтьове ложе, і ваші нігті стануть надмірно крихкими", попереджає Емма Ескандер, директорка салону Gilded Ritual, відомого нігтьового студіо в Нью-Йорку. "Для збереження краси і здоров'я ваших нігтів найкращим варіантом буде звернутися до професіоналів у манікюрному салоні. Хоча ця послуга може бути трохи дорожчою, це інвестиція в довгострокове здоров'я ваших нігтів."


ПІДСУМОК

Акрилові нігті володіють безліччю переваг, включно з можливістю створення неймовірного нейл-арту і вибору з найкращих кольорів лаку для нігтів у цьому сезоні. Однак, якщо у вас немає часу на їх зняття самостійно або коштів для походу до професіонала, то варто ретельно обміркувати, чи варто взагалі звертатися до цієї процедури, за порадою Залки.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Ребекка Норріс

https://globalfashion.by/en/cataloghttps://globalfashion.ua/catalog представляє вам свою високоякісну продукцію, розроблену спеціально для професійного догляду за нігтями та їх моделювання.
Дата: 04.08.2022 10:25 Переглядів: 641