4 способи перетворити звичайний лак для нігтів на матовий

{ $article->title }}
Найчастіше лаки для нігтів, які ми додаємо до наших колекцій, мають різні кольори класичного блискучого покриття. І це цілком нормально, навіть якщо ви віддаєте перевагу матові нігті. Ці лаки призначені для того, щоб позбутися блиску в процесі остаточного висихання, залишаючи вам шикарні, матові нігті за лічені хвилини. Звичайно, якщо у вашому комплекті ще немає матового верхнього покриття, вам може бути цікаво, чи є інші варіанти для ознайомлення. Звичайно, ми тут, щоб розповісти вам про кілька варіантів, яких можна досягти за допомогою предметів, які напевно є у вашому домі.

Заінтригований? Продовжуйте читати чотири способи зробити матовий лак для нігтів, не виходячи з власної кухні.ЗУСТРІТЬСЯ З ЕКСПЕРТОМ


– Сара Бленд – знаменитий майстер манікюру та амбасадор бренду Smith & Cult.

- Кассандра Банель — майстриня нігтів і фотограф краси з Сіетла.

- Вінні Хуанг – технік з нігтів і амбасадор бренду CND.1. СПРОБУЙТЕ ЗМІШАТИ ВАШ ПОЛІР З ДИТЯЧОЮ ПРИСРОДКОЙ

Любителі краси по всьому Інтернету клянуться в здатності пудри позбавляти блиску від кінцевого вигляду будь-якого колись блискучого лаку. «Кукурудзяний крохмаль найкраще підходить, але ви також можете використовувати дитячу присипку, дрібне борошно або розпушувач», — каже Бланд. «Я пропоную змішувати його в невеликих кількостях в окремій ємності замість того, щоб змішувати його в повній пляшці лаку». Дивіться нижче, як втілити формулу в життя.

Матеріали:

- Маленька миска з лаком для нігтів
- Порошок на вибір
- Польська мова на вибір
- Зубочистка

Інструкції:

Додайте трохи розпушувача, кукурудзяного крохмалю або дрібно подрібненого борошна в невелику миску з лаком для нігтів і вмішайте в неї кілька крапель фарби для нігтів за допомогою зубочистки. Після повного перемішування використовуйте пензлик для лаку, щоб нанести колір на нігті. Просто не забудьте повністю промити пензлик, перш ніж покласти його назад у ємність для фарбування, оскільки будь-які залишки порошку можуть змінити всю пляшку лаку.

Хоча самопроголошені фахівці з нігтів у мережі клянуться в цьому процесі, Banel не рекомендує його як перший вибір, оскільки пудра може призвести до того, що ваш лак буде виглядати грудками або навіть змінити колір зовсім.2. ВІДШІРУЙТЕ ПОВЕРХНЮ ВАШОГО МАНІ
.


Хоча Банель не подобається ідея змішувати пудру з лаком, вона каже, що легке полірування нігтів після фарбування може зробити свою справу.
«Якщо ваш лак для нігтів повністю затвердів (через кілька годин після фарбування) або ви носите гель, дуже швидкий спосіб — просто злегка забуферувати поверхню нігтя, поки вся область не стане матовою», — пояснює вона. Окрім видалення високого блиску лаку, вона додає, що це також згладить поверхню ваших нігтів, надаючи їм більш професійний вигляд. «Тільки переконайтеся, що не надто поліруйте і видаліть все верхнє покриття», – додає вона, зауважуючи, що це може скоротити термін служби вашого манікюру. Щоб підвищити свій шлях до матового досконалості, дотримуйтесь інструкцій нижче.

Матеріали:

- Баф для нігтів

Інструкції:

Після повного висихання лаку (що, до речі, для класичного лаку може бути через кілька годин після нанесення), обережно відполіруйте нігті з боку в бік за допомогою буферного блоку. Кілька махів допоможуть вам, оскільки ви не хочете повністю видаляти верхнє покриття.3. РАСПАРІВАЙТЕ НІГТІ (РЕБАЛЬНО) ОТПАРИВАЛЬНИКОМ ДЛЯ ЛИЦЯ

Хуанг каже, що інший варіант — розпарити нігті. Коли ви робите це під час висихання лаку, це мінімізує кінцевий результат високого блиску. Для цього конкретного методу обов’язково використовуйте справжній відпарювач для обличчя, який безпечний для використання на шкірі. Спроба використання пари з окропу або відпарювача для одягу створює ризик серйозних опіків шкіри.

Матеріали:

- Відпарювач для обличчя

Інструкції:

Поки нігті ще вологі, Хуанг каже, щоб навести свій манікюр над парою від відпарювача для обличчя. Коли ви відтягнете нігті від пари, ви помітите, що вони помітно матують.4. ІНВЕСТИЦІЙТЕ У МАТОВЕ ВЕРХНЕ ПАЛЬТО

.


Це може здатися очевидним варіантом, але не враховуйте матові верхні покриття. Нанесення на шар матового топового покриття може перетворити практично будь-який блискучий лак для нігтів у матову мрію. Насправді, хоча Хуан визнає бажання використовувати техніку матування нігтів своїми руками, вона все ще клянеться в першу чергу матовим верхнім покриттям.

Матеріали:

- Прозоре матове верхнє покриття

Інструкції:

Після висихання лаку просто нанесіть матове покриття (так само, як і традиційне покриття). Це перетворить ваш існуючий лак з блискучого в матовий.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Ребекка Норріс

Магазин Global Fashion надає вам професійні засоби для догляду та моделювання нігтів.


Інші статті:

- Настав час почати використовувати spf для гелевого манікюру
- Як видалити блискучий лак для нігтів за три прості кроки
- Як виправити зламаний ніготь, на думку майстрів манікюру
- Як освітлити знебарвлені нігті (і з'ясувати, що їх викликає)
- Як створити ідеальний домашній манікюр
Дата: 18.05.2022 09:44 Переглядів: 413