Настав час почати використовувати SPF для гелевого манікюру

{ $article->title }}
Ви, напевно, чули про важливість використання сонцезахисного крему щодня та про ризик незахищеного перебування на сонці до нудоти. Станом на 2020 рік 77% людей користуються сонцезахисним кремом на пляжі, тоді як лише 11% носять сонцезахисний крем щодня, що рекомендують дерматологи. Нещодавно Американська академія дерматології заявила, що люди також повинні наносити SPF, перш ніж робити гелевий манікюр. Незважаючи на те, що більшість людей не користуються сонцезахисним кремом щодня, експерти сподіваються, що вони будуть носити його, перш ніж нарощувати нігті, враховуючи потенційно шкідливі побічні ефекти.

«Якби люди знали про ризики, я думаю, що вони почали б захищати свої руки, коли роблять манікюр з гелем», – каже Лорен Г. Франко, доктор медичних наук, FAAD, дерматолог із спеціалістів з дерматології округу Монмут. Попереду дізнайтеся, чому дерматологи вважають, що ця нова практика, видана AAD, є важливою і як захистити шкіру під час гелевого манікюру.ЗУСТРІТЬСЯ З ЕКСПЕРТОМ

- Лорен Г. Франко, доктор медичних наук, FAAD, є сертифікованим дерматологом у The Dermatology Specialists of Monmouth County. Вона закінчила медичну школу Нью-Йоркського університету. Доктор Франко спеціалізується на ряді процедур, включаючи косметичні та медичні.

- Енджі Сілал є сертифікованим зареєстрованим помічником лікаря, який спеціалізується на дерматології з ПК Advanced Dermatology.

- Рейчел Назарян, доктор медичних наук, сертифікований дерматолог із Нью-Йорка. Вона також є асистентом клінічного професора у відділенні дерматології лікарні Маунт Синай.РИЗИКИ ГЕЛЕВОГО МАНІКУРУ

Згідно з AAD, гелевий манікюр може бути важким для ваших нігтів. «Гель-манікюр може викликати ламкість нігтів, їх відшарування та розтріскування, а багаторазове використання може підвищити ризик раку шкіри та передчасного старіння шкіри на руках», – пояснюють вони. «Це також може призвести до ослаблення нігтів і розвитку грибка або бактерій».

Ультрафіолетові та світлодіодні лампи, які використовуються для затвердіння гель-лаку для нігтів, схожі на міні солярії для ваших рук. «І солярії, і гель-манікюр містять високий рівень UVA-випромінювання, яке відіграє важливу роль у розвитку раку шкіри. На відміну від звичайних соляріїв, ці лампи випромінюють менше UVA-випромінювання, тому вони представляють набагато менший ризик розвитку раку шкіри», – каже доктор Франко. Незважаючи на те, що UVA-випромінювання в гель-манікюрі представляє незначний ризик, д-р Франко радить своїм пацієнтам перестрахуватися та захистити шкіру. Повторне вплив цих ламп також може швидше старіти руки. «Це включає тонку шкіру, зморшки та плямисту пігментацію», — каже вона. Ці ризики можуть збільшуватися, якщо ви продовжуєте піддаватися радіації з часом.ЯК ЗАХИСТИТИ ВАШУ ШКІРУ ВІД РАДІАЦІЇ

Однією з порад AAD для здорових нігтів є нанесення на руки водостійкого сонцезахисного крему широкого спектру дії з SPF 30 або вище. «Це допоможе захистити вашу шкіру від ультрафіолетового випромінювання, яке використовується для прикріплення гель-лаку до нігтя», – йдеться на сайті AAD. «Інший варіант — надіти темні непрозорі рукавички з відрізаними кінчиками пальців перед нанесенням лаку на нігті».

Однак ці методи не зовсім надійні. «Це все ще не захищає від раку шкіри, який розвивається під самим нігтем», – каже доктор Франко. За словами доктора Франко, рак під нігтем зазвичай спричиняється травмою або травмою пальців рук і ніг, а не сонцем.

За словами Енджі Сілал, PA-C з Advanced Dermatology PC, ваш манікюрник може наносити SPF замість лосьйону. «Це чудовий час для людей, щоб замінити лосьйон на сонцезахисний крем, особливо якщо вони роблять гелевий манікюр і потребують впливу ультрафіолетового світла, або навіть якщо вони використовують ультрафіолетове світло для сушки», — каже вона. Крім того, вона заохочує своїх пацієнтів приймати пероральні антиоксиданти, які забезпечують додатковий шар захисту шкіри.ЧОМУ ТРЕБА ЗАХИСТИТИ СВОЇ НІГТІ

З огляду на зростання кількості раку шкіри та пошкодження нігтів протягом багатьох років, AAD випустила свій посібник із здорових нігтів, щоб захистити ваші кінчики. «Використання ультрафіолетового світла в манікюрних салонах значно зросло, особливо з появою гелевого манікюру, для активації якого потрібне ультрафіолетове світло», — каже сертифікований дерматолог Ради Нью-Йорка, доктор Рейчел Назарян. «Більше людей використовують гелеві та акрилові нігті, оскільки зараз в тренді веселі та складні дизайни нігтів», – додає Сілал.

Проте, наступного разу, коли ви будете робити манікюр гелем, пам’ятайте, що вам знадобиться кілька секунд, щоб нанести SPF на руки. Перш за все, незважаючи на те, що гарне нанесення лаку — це весело, захист вашої шкіри, незалежно від того, перебуваєте ви на пляжі під палаючим сонцем чи в салоні, в кінцевому підсумку того варте. Завжди намагайтеся використовувати тільки перевірені і якісні засоби для моделювання нігтів. Магазин Global Fashion пропонує професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Бонні Азулей


Інші статті:

- 5 - руйнують звичок які погіршують життя нігті. Як їх подолати?
– Задирки – проблема рук і нігтів. Як позбутися?
- Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!
- СПА манікюр. Турбота про красу рук і нігтів
Дата: 11.05.2022 13:14 Переглядів: 367