Використання SPF перед манікюром: захист рук від гелевого манікюру

Використання SPF перед манікюром: захист рук від гелевого манікюру
Звісно, ви напевно чули про важливість регулярного застосування сонцезахисного крему і про можливі ризики незахищеного перебування на сонці. Статистика на 2020 рік свідчить про те, що тільки 11% людей використовують сонцезахисний крем щоденно, тоді як 77% застосовують його тільки на пляжі. Нещодавно Американська академія дерматології наголосила на необхідності нанесення засобу з SPF перед процедурою гелевого манікюру. Це важливе повідомлення, яке може допомогти запобігти потенційним негативним наслідкам для шкіри.

Незважаючи на те, що більшість людей все ще не використовують сонцезахисний крем щодня, експерти сподіваються, що вони почнуть дотримуватися цієї рекомендації, особливо перед манікюрними процедурами, враховуючи можливі небезпеки для здоров'я шкіри.
 

ЗНАЙОМСТВО З ЕКСПЕРТОМ

- Лорен Г. Франко, доктор медицини, FAAD, є сертифікованим дерматологом у клініці The Dermatology Specialists of Monmouth County. Вона закінчила медичний факультет Нью-Йоркського університету. Доктор Франко спеціалізується на різних видах лікування, включно з косметичним і медичним.

- Енджі Сілал - сертифікований зареєстрований помічник лікаря, що спеціалізується на дерматології в Advanced Dermatology PC.

- Рейчел Назарян, докторка медицини, є сертифікованим дерматологом, що працює в Нью-Йорку. Вона також є асистентом клінічного професора кафедри дерматології лікарні Mount Sinai.РИЗИКИ ГЕЛЕВОГО МАНІКЮРУ

Згідно з Асоціацією дерматологів і косметологів (AAD), слід бути обережними під час використання гелевого манікюру, оскільки це може мати негативний вплив на стан ваших нігтів і шкіри рук. За їхньою інформацією, гелевий манікюр може викликати такі проблеми, як ламкість, лущення і розтріскування нігтів. Крім того, часте використання гелевого манікюру може збільшити ризик розвитку раку шкіри і передчасного старіння шкіри рук. Також важливо враховувати, що ця процедура може послабити нігті та створити умови для розвитку грибка або бактеріальних інфекцій. Будьте пильні й обміркуйте свій вибір перед тим, як робити гелевий манікюр.

Ультрафіолетові та світлодіодні лампи, що використовуються для затвердіння гель-лаку на нігтях, можуть нагадувати міні-солярії для рук. Обидва ці процеси містять високий рівень ультрафіолетового випромінювання, яке має потенційний ризик для здоров'я шкіри та може сприяти розвитку раку шкіри.

Однак варто зазначити, що на відміну від традиційних соляріїв, лампи, які використовуються в гелевому манікюрі, випромінюють набагато менше UVA-випромінювання, що зменшує ризик розвитку раку шкіри під час їх використання.

Незважаючи на відносно низький ризик, пов'язаний з УФ-випромінюванням під час гелевого манікюру, доктор Франко рекомендує своїм пацієнтам вживати запобіжних заходів і захищати шкіру рук. Постійний вплив таких ламп на шкіру може також сприяти швидшому старінню, що проявляється в тонкій шкірі, появі зморшок і зміні пігментації. Ці ризики можуть посилюватися в разі тривалого і регулярного використання ламп для гель-манікюру. Таким чином, важливо дотримуватися запобіжних заходів і обмежувати частоту опромінення шкіри ультрафіолетовим випромінюванням.ЯК ЗАХИСТИТИ ШКІРУ ВІД РАДІАЦІЇ

Одна з рекомендацій, наданих Американською Асоціацією Дерматологів (AAD) для підтримання здорових нігтів, включає в себе застосування водостійкого сонцезахисного крему з широким спектром захисту, SPF 30 або вище, на шкіру рук. Це запобіжний захід, який допоможе захистити шкіру від впливу ультрафіолетових променів, які можуть використовуватися під час процедури нанесення гель-лаку на нігті. Інша корисна порада включає в себе використання темних непрозорих рукавичок з відрізаними кінчиками пальців перед нанесенням лаку. Це допоможе запобігти можливому впливу ультрафіолетового випромінювання на нігті та шкіру під час процесу манікюру. Разом із правильним доглядом, ці заходи можуть сприяти збереженню краси та здоров'я ваших нігтів.

Однак слід зазначити, що навіть незважаючи на застосування цих методів, вони не забезпечують повної безпеки. Як підкреслює доктор Франко, вони все одно не виключають можливість розвитку раку шкіри під нігтем. Згідно з його думкою, рак у цій ділянці зазвичай пов'язаний із травмами та пошкодженнями пальців рук і ніг, а не з випромінюванням сонячних променів.

За словами Енджі Сілал, PA-C, експерта в галузі дерматології з компанії Advanced Dermatology PC, ваш майстер манікюру може замінити звичайний лосьйон сонцезахисним кремом. Вона вважає, що зараз настав слушний момент для такої заміни, особливо якщо ви використовуєте гелеве покриття для нігтів, яке вимагає впливу ультрафіолетових променів, або якщо ви регулярно використовуєте УФ-лампу для сушіння нігтів. Це дасть вам змогу забезпечити додатковий захист від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання на шкіру ваших рук.

Крім того, вона також рекомендує своїм пацієнтам приймати пероральні антиоксиданти. Ці речовини сприяють зміцненню природних захисних механізмів шкіри та забезпечують додатковий рівень захисту від впливу шкідливих факторів навколишнього середовища.
 


ЧОМУ ПОТРІБНО ЗАХИЩАТИ НІГТІ

Зі збільшенням кількості випадків раку шкіри і зростаючими проблемами з нігтями, Американська академія дерматології (AAD) розробила рекомендації з догляду за нігтями, щоб забезпечити їхню безпеку. "Використання ультрафіолетового світла в салонах краси стало більш поширеним, особливо з появою гелевого манікюру, який вимагає активації ультрафіолетовим світлом", - підкреслює сертифікований дерматолог з Нью-Йорка, доктор Рейчел Назарян. "Сьогодні дедалі більше людей віддають перевагу гелевому та акриловому манікюру через популярність різноманітних і оригінальних дизайнів нігтів", - доповнює Сілал.
Ці рекомендації покликані підвищити обізнаність і турботу про здоров'я нігтів у контексті сучасних тенденцій у манікюрі та небезпеки, пов'язані з ультрафіолетовим випромінюванням.

Коли ви наступного разу робитимете гелевий манікюр, зверніть увагу на важливість нанесення засобу з SPF на руки. Цей момент займає всього кілька секунд, але має величезне значення для захисту вашої шкіри. Звісно, гарний манікюр приносить задоволення, але турбота про шкіру, незалежно від того, перебуваєте ви на пляжі під яскравим сонцем або в салоні, має довгострокове значення і окупається згодом.

Під час вибору продуктів для моделювання нігтів завжди намагайтеся зупинити свій вибір на перевірених і якісних брендах.
Магазин Global Fashion пропонує професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Бонні Азулей
Дата: 11.05.2022 13:14 Переглядів: 520