Нарощування вій

{ $article->title }}

Розкішні вії як у Пенелопи Крус легко можна наростити.

Кому не можна робити нарощування

Утриматися від нарощування вій варто тим, хто страждає алергією на клей (він, як правило, робиться на смоляній основі). Хоча косметологи і запевняють, що клейова основа абсолютно нешкідлива для очей, перевірити себе на реакцію можна, попросивши майстра наклеїти дві-три вії і походити з ними добу. Якщо повіки витримають процедуру безболісно, можете сміливо йти в салон.Вкрай небажано робити нарощування тим, у кого часто буває кон'юнктивіт.Слабкі вії не здатні витримати вагу накладних волокон. Через 3-4 дні вони почнуть вилазити пучками. І є ризик залишитися з «лисими» очима.У власниць жирної шкіри на повіках накладні вії також не протримаються довго.


Як йде процес нарощування

Вії можна нарощувати «пучком» або по одній

Нарощені вії можна носити в середньому 2-3 місяці. За умови, що раз в 2-3 тижні ви будете робити корекцію. В даний час існує два види нарощування – традиційне (пучками) і по японській технології (це коли майстер наклеює вам по одній війки). Другий вид нарощування більш практичний – «чужі» вії тримаються до 3,5 місяців.

Матеріали для нарощування використовуються як штучні, так і натуральні (наприклад, з волосків норки або шовку). Від штучних матеріалів краще утриматися – вони можуть містити нейлонові волокна і викликати алергічні реакції.

Процедура нарощування полягає в тому, що до основи вій за допомогою клею на основі смоли кріпляться штучні вії. Вони бувають трьох видів – короткі (8 мм), середні (10 мм) і довгі (12 мм). Краще вибрати середню довжину, це виглядає натуральніше. Клей також буває двох видів – чорний і безбарвний. Безбарвний маскує місця спайок, а чорний виглядає як підводка. Принципових відмінностей більше немає, так що вибирати вам.


Різниця «до» і «після» видно неозброєним поглядом

Нарощувати або не нарошувать

Багатьох хвилює питання – а чи шкідливо нарощування вій. І не нашкодимо ми собі надалі. На це питання поки вичерпної відповіді немає. Все дуже індивідуально.

В будь-якому косметичному салоні вас будуть запевняти у повній безпеці даної процедури. Але все ж попросіть у майстри сертифікат на ті матеріали, які він використовує в роботі. Плюс грає чималу роль репутація салону. Ні в якому разі не рекомендуємо робити нарощування у приватних косметологів на дому. Якщо (не дай Бог), то виникнуть проблеми, пред'явити претензії буде нікому.

Про що слід пам'ятати до або відразу після нарощування

- Не можна мочити вії протягом 2-3 годин після нарощування. Смола повинна як слід схопитися.

- Не користуйтеся жирними кремами. Вони розчиняють смолу.

- Не можна терти очі.

- Доторкатися до очей слід акуратно і тільки двічі в день - при ранковому і вечірньому вмиванні.

- Не можна робити парові ванни для обличчя протягом 48 годин після нарощування.

- Не можна користуватися водостійкою тушшю. Тому що змивка для такої туші містить масло, а після його застосування вії облетять як осіннє листя.

- Видаляти макіяж з очей краще гелем для вмивання або лосьйоном для звичайної туші.Нарощені вії бояться хлорованої і солоної морської води.

- Не рекомендується спати, уткнувшись у подушку. У такому положенні ваші вії швидко облетять.

Війки та контактні лінзи

Медичних протипоказань до використання накладних вій тим, хто носить контактні лінзи, немає. АЛЕ! Разом вони співіснують мирно, хоча й недовго. Нарощені вії не витримують, коли ви одягаєте і знімаєте лінзи. Вони випадають.

Дата: 05.07.2019 22:10 Переглядів: 947