Як видалити блискучий лак для нігтів за три прості кроки

{ $article->title }}
Нам подобається вигляд шикарного манікюру з блискітками так само, як і наступна людина. Але коли приходить час зняти улюблений лак з блиском, це зовсім інша історія. Неоднорідна текстура блискучого лаку значно ускладнює його видалення, ніж звичайний лак для нігтів, а це означає, що ви можете випадково пошкодити нігті, намагаючись видалити ці стійкі плями блиску.

Завдяки тому, як зазвичай важко видалити блискучий лак для нігтів, ми подумали, що буде корисно поспілкуватися з фахівцем з нігтів, щоб отримати поради щодо його зняття. Тож наперед ми поспілкувалися із засновницею Olive & June Сарою Гібсон Таттл. Зрештою, кого краще запитати, ніж того, хто створює лак (включаючи блискітки) для життя?

Продовжуйте читати покроковий підхід Таттла до зняття блискучого лаку з нігтів — і все це без здирання нігтів у процесі.1. ПОЧНІТЬ З ПОКРІВНЯ

.


Це звучить суперечливо інтуїтивно, але, за словами Таттла, найкращий трюк для видалення блискучого лаку для нігтів — це почати з додавання свіжого шару будь-якого відтінку без блиску поверх нього. Продовжуйте читати, щоб дізнатися чому.2. ПОКИ ШКЕ ВОЛОКЕ, ВИКОРИСТОВУЙТЕ РІВНИК ДЛЯ ЛАКУ

Не чекайте, поки ваше нове пальто висохне. Замість цього Таттл каже використовувати рідину для зняття лаку або змочену ватяну кульку, щоб почати процес видалення. Верхнє покриття злегка прилипне до блиску, тому, коли рідина для зняття лаку розчинить лак, вона забере разом із собою блиск.3. НІЖНО ЗБІРІТЬ ЗАЛИШКИ БЛИСК

.


Хоча це, безсумнівно, найбільш щадний метод, Таттл визнає, що деякий блиск все ще може залишитися, і, таким чином, легке полірування все ще може знадобитися. Хитрість полягає в тому, щоб не використовувати нічого занадто грубого.

Завершіть останнім тампоном рідини для зняття лаку. Після того, як всі блискітки будуть видалені, нанесіть останній шар засобу для видалення по нігтям. Тепер, коли вони повністю чисті, вимийте руки, висушіть їх, нанесіть олію для кутикули і дайте їй вбратися. Якщо ви плануєте негайно знову нафарбувати нігті, просто вмочіть пензлик для нігтів у засіб для видалення нігтів, щоб Ви можете змити будь-яку олію з нігтьової пластини, оскільки вона заважає лаку міцно прилипнути до нігтя.


ПОРАДА BYRDIE: «Коли фарбуєте нігті блискучим відтінком лаку, фарбуйте тонкими шарами та почекайте від 5 до 10 хвилин між ними», – каже вона. «Якщо ви спробуєте повністю покрити ніготь блиском за один шар, він буде занадто густим, і його буде складніше видалити».

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Ребекка Норріс

Магазин Global Fashion надає вам професійні засоби для догляду та моделювання нігтів.


Інші статті:

- 5 - руйнівні звичок які погіршують життя нігті. Як їх подолати?
- Як виправити потріскану кутикулу
- Як лечить слоящиеся ногти?
- 8 міфів про догляд за нігтями, в якi жінки охоче вірять
Дата: 29.04.2022 12:39 Переглядів: 229